2020'de Çıkacak Oyunlar - 3 Süper Oyun!
Kapat

2020’de Çıkacak Oyunlar – 3 Süper Oyun!

Anasayfa
Oyun 2020’de Çıkacak Oyunlar – 3 Süper Oyun!

2020’de çıkacak oyunlar nelerdir? 2020 yılında çıkacak olan en güzel oyunlar hangileridir? Bu yazımızda 2020’de çıkacak olan 3 süper oyunu sizlerle paylaşacağız.

Gün geçtikçe teknoloji ilerliyor. Buna bağlı olarak oyunlar da gelişiyor. Harika grafiklere ve konulara sahip oyunlar piyasaya sürülüyor. Geçtiğimiz yıl yani 2019 yılında yapılan E3 oyun fuarında bibirinden güzel grafiklere sahip oyunlar gözümüze çarpmıştı. İşte bu yazımızda sizler için 2020’de çıkacak oyunlardan en çok konuşulanlarını derledik.

1-Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

E3 oyun fuarında Microsoft yeni oyun konsoluyla Cyberpunk 2077 oyununu tanıtarak geceye damgasını vurmuştu. Oyunda Keanu Reevesin birebir aynısının yapılmış olması ve tanıtım bittikten sonra Keanu Reevesin sahneye çıkması da herkesi mest etmişti. Sanıyoruz ki 2020 yılına da Cyberpunk 2077 damga vuracak. Oyun Playstation, PC ve XBOX platformlarında çıkış yapacak.

Şimdi gelin Cyberpunk 2077’nin trailerını izleyelim:

2-Marvel’s Avenger Game

Marvel’s Avenger Game

Marvel kahramanlarını tanımayanımız yoktur herhalde. Kimini çizgi filmlerden, kimini filmlerden kimini de çizgi romanlardan tanıyoruz. Bu sefer de Marvel kahramanlarını yeni bir oyunda görüyor olacağız.

Marvel daha önceden de oyunlar çıkarmıştı ancak pek başarılı olamamıştı. Fakat şimdi durum farklı. Çünkü Marvel’in heyecanlı serilerinden Avenger olaylara dahil oluyor. Bu yüzden insan heyecanlanmadan edemiyor. 2020 yılında çıkacak olan Marvel Avenger Game yıla damga vuracak gibi duruyor.

3-The Last of Us Part 2

The Last of Us Part 2

The Last of Us Part 2 oyunu serinin ilk oyunundan sonra yayınlanmak için çalışmalara başlanmıştı. İlk oyunda salgın hastalık yüzünden insanların mutasyon geçirmesini engellemek ve insanlık için mücadele etmemiz gerekiyordu. Şimdi ise serinin devamı niteliğinde The Last of Us Part 2’yi yayınlamak için çalışmalar devam ediyor. 2020 yılında çıkacak olan The Last of Us Part 2’de yıla damgasını vuracak olan oyunlar arasında yer alacak.

The Last of Us Part 2 tanıtım filmi:

“2020’de Çıkacak Oyunlar – 3 Süper Oyun!” üzerine 1 yorum

  1. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir