50.000 TL Ödüllü FIFA 2020 #EvdeKAL Turnuvası İçin Kayıtlar Başladı | 1nciBlog
Kapat

50.000 TL Ödüllü FIFA 2020 #EvdeKAL Turnuvası İçin Kayıtlar Başladı

Anasayfa
Haberler 50.000 TL Ödüllü FIFA 2020 #EvdeKAL Turnuvası İçin Kayıtlar Başladı

Oyuncuların toplam 50.000 TL ödüllü FIFA 2020 #EvdeKal turnuvasına katılmaları için Türkiye Espor Federasyon genel bir davet gönderdi. Ödüllü FIFA 2020 Turnuvasının kayıtları başladı.

Bir süredir tüm dünyanın gündeminde yer edinen Koronavirüs vakasının yayılma hızını yavaşlatmak için ülkemiz belli başlı önlemler alıyor. Bu önlemlerden birisi olan herkesin evde kalmasının gerekliliği hiç şüphesiz ki Koronavirüs salgınını bir nebze olsun yavaşlattı. Ancak evde kalan kişilerin canı bir hayli sıkılabiliyor ve artık eğlenmek için bir şeyler yapmak isteyebiliyorlar.

İşte tam da bu yüzden Türkiye Espor Federasyonu toplamda 50.000 TL ödüllü FIFA 2020 #EvdeKal turnuvasına herkesin katılması için açık bir davet gönderdi. ESL hesabı üzerinden katılma işlemi yapılan bu turnuvaya katılan kişiler bire bir maçlar yaparak yeteneklerini gösteriyor ve #EvdeKal kupasını kazanmaya yaklaşıyorlar. Ancak bu turnuvaya sadece PSN hesabı olanlar katılabiliyor. Bu yüzden bir PSN hesabınızın olması ve bu hesap üzerinden ESL hesabı açmanız şart.

FIFA 2020 #EvdeKal Turnuvasına Nasıl Katılınır?

  • ESL Play hesabınız yoksa buraya tıklayarak bir hesap açın (PSN hesabınızla giriş yapmanızı öneririz.)
  • Eğer PSN hesabınız ile ESL hesabınız bağlantılı değilse hesap ayarlarından bağlantıyı kurun.
  • Turnuvanın ESL Play sayfasına giriş yapın ve kuralları dikkatle okuyun.
  • Son olarak kayıt için sağdaki kayıt ol butonuna tıklayın.

FIFA 2020 #EvdeKal Turnuvası Ne Zaman Başlayacak?

Açıklamalara göre FIFA 2020 #EvdeKal turnuvası 3 Nisan Cuma akşam 18:00’da başlayacak. Maç süreleri ise 12 dakika olacak. Eğer maçlarda beraberlik olursa altın gol karşılaşması yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir