Acun Ilıcalı Türkiye Rekoru Kırdı | 1nciBlog
Kapat

Acun Ilıcalı Türkiye Rekoru Kırdı

Anasayfa
Haberler Acun Ilıcalı Türkiye Rekoru Kırdı

Son günlerde Instagram’ı aktif bir şekilde kullanmaya başlayan Acun Ilıcalı, Instagram üzerinden Türkiye rekoru kırdı. Detaylar haberimizde.

Son zamanlarda aktif olarak resmi Instagram hesabını kullanan Acun Ilıcalı, canlı yayınlar açarak Survivor izleyicilerinin sorularını cevaplayıp önerilerini dinliyordu. Bu sayede çoğu Survivor izleyicisi Acun Ilıcalı’ı takip ederek yapmış olduğu canlı yayınlara katılmaya başlamıştı.

Hesabını kullanmaya başlamasından itibaren takipçi sayısı büyük bir hızla artan Acun Ilıcalı şuanda 11,6 milyon takipçiye ulaştı. Açmış olduğu canlı yayınlarda ise 1 milyon kişi tarafından izlenerek Türkiye rekorunu kırmış oldu.

Bu rekoru kırmasında televizyon kanalı olan TV8’deki Surivor yarışmasının büyük etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Zaten Survivor konulu açmış olduğu canlı yayınlar büyük bir ilgi gördü ve bu sayede Acun Ilıcalı’da Türkiye rekorunu kırdı. Belki de Acun Ilıcalı ilerlediğimiz günlerde kendi canlı yayın izlenme rekorunu kırarak 2 milyon kişiye yükseltebilir.

Şuan açmış olduğu canlı yayında gönüllüler takımını da yanına alan Acun Ilıcalı’nın izlenme sayısı gitgide artıyor. Dilerseniz sizde canlı yayına girerek izleyicilerden birisi olabilirsiniz.

Acun Ilıcalı Survivor Canlı Yayınları Ne Zaman?

Instagram hesabından Survivor konulu canlı yayınlar açan Acun Ilıcalı, genellikle saat 17:30’da yayın açıyor. Zira yayın açmadan önce hesabından hikaye paylaşarak saat kaçta yayın açacağını da takipçilerine bildiriyor. Eğer sizde Acun Ilıcalı’nın açmış olduğu canlı yayınlara katılmak isterseniz kendi resmi Instagram hesabını takibe alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir