Adwords Promosyon Kodu Almak ve Kullanmak Güncel!
Kapat

Adwords Promosyon Kodu Almak ve Kullanmak Güncel!

Anasayfa
Bilgisayar Adwords Promosyon Kodu Almak ve Kullanmak Güncel!

Adwords promosyon kodu nasıl alınır? Adwords promosyon kodu nasıl kullanılır? İşte makalemde bu sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Son zamanlarda site sahiplerinden çok sık duymuş olduğum “Adwords promosyon kodu nasıl alınır?” sorusunun cevabını bu makalemde sizlerle paylaşacağım.

Konumuza geçmeden önce Adwords promosyon kodunun ne işe yaradığına kısaca değinmek istiyorum.

Adwords Promosyon kodu ne işe yarar?

Adwords promosyon kodu, Adwords ödemelerinizde kulanabileceğiniz çeşitli fırsatları sizlere sunuyor. Bu fırsatlardan biri de 25 TL harca 100 TL kazan promosyon kodudur. Yani Adwors’de 25 TL tutarında reklam bütçesi ödüyorsunuz ve hesabınıza 100 TL hediye geliyor. Bu 100 TL’yi yine Adwords’de reklam vermek için kullanabiliyorsunuz. Peki Adwords promosyon kodu nasıl alınır? Dilerseniz hemen bu sorunun cevabına bir bakalım.

Adwords Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

Adwords promosyon kodu almak aslında hiç de zor değil. Adwords promosyon kodu almak için tek yapmanız gereken şey aşağıda size verecek olduğum linke tıklamak ve sonrasında anlattığım adımları uygulamak.

Adwords promosyon kodu almak için buraya tıklayın.

Yukarıda sizlere vermiş olduğum bağlantıya tıklayın ve sırasıyla aşağıda söylemiş olduğum adımları uygulayın.

  • Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra sizlerden e posta adresinizi isteyecektir. E-posta adresinizi ilgili alana girin. Tıpkı aşağıdaki resimdeki gibi.
Adwords Promosyon Kodu
  • Daha sonra robot doğrulaması isteyecektir. Bu doğrulamayı da yaptıktan sonra promosyon kodunuzu birkaç dakika içerisinde mail adresinize gönderecektir.

Hepsi bu kadardı. Artık Adwords promosyon kodunuzu rahatlıkla alabilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir husus varsa bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir