Bilgisayar İçin En İyi Ekran Kaydetme Programları | 1nciBlog
Kapat

Bilgisayar İçin En İyi Ekran Kaydetme Programları

Anasayfa
Bilgisayar Bilgisayar İçin En İyi Ekran Kaydetme Programları

Bilgisayar için en iyi ekran kaydetme programlarını paylaştığımız bu konumuz hepiniz hoşgeldiniz değerli ziyaretçilerimiz. Yazımızda sizlere 3 adet ekran kaydetme programı önerisi vereceğiz.

YouTube’a oyun ya da bilgi içerikli videolar çekerken ekran kaydetme programlarına ihtiyaç duyarız. Ancak hangi ekran kaydetme programını kullanacağımıza bir türlü karar veremeyebiliriz. Bu yüzden biz de sizler için en iyi ekran kaydetme programlarını sıralayacağız. Dilerseniz işinize yarayacağını düşündüğünüz programı indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! – YouTube’da 100 bin İzlenmeye Ne Kadar Para Kazanılır?

1-Bandicam

Ekran kaydetme programı ararken karşınıza sıkça çıkan programlardan birisi de Bandicam programıdır. İçeriğinde bir çok farklı özellik bulunduran bu program bir çok ünlü YouTuber tarafından da sıkça kullanılıyor. Bu bakımdan bizce YouTube için video çeken arkadaşların kullanması gereken bir uygulamadır. Özellikle de video editi için Adobe Premiere Pro kullanan kişiler kesinlikle Bandicam kullanmalıdır.

2-Camtasia Studio

Camtasia Studio

Camtasia hem video düzenleme hem de ekran videosu kaydetme programıdır. Bu iki özelliği bir arada bulunduran programı YouTube’a yeni başlayan kişilerin sıklıkla tercih ettiğini de ayrıca belirtmemiz gerekir. Eğer siz de YouTube’a başlamayı düşünüyorsanız bu programı rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca video editi için Premier Pro sizi zorluyorsa kesinlikle Camtasia kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

3-OBS Stüdyo

Hem ekran kaydı yapabileceğiniz hem de canlı yayın açabileceğiniz bu program da sizin işinizi görecektir. Unutmadan şunu da belirtelim ki bu program Video içerik üreticileri tarafından da oldukça fazla talep görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir