Bir YouTube Kanalının En Eski Videosuna Nasıl Bakılır?
Kapat

Bir YouTube Kanalının En Eski Videosuna Nasıl Bakılır?

Anasayfa
Nasıl Yapılır? Bir YouTube Kanalının En Eski Videosuna Nasıl Bakılır?

YouTube’da çeşitli sebeplerle bir kanalın ilk videosuna yani en eski videosuna bakmak istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte bu yüzden sizlere kısaca YouTube’da bir kanalın en eski videosuna nasıl bakılır onu anlatacağız.

YouTube artık günümüzde en çok kullanılan video içerik platformudur. Bu yüzden herkesin YouTube’da takip ettiği en az bir kanal vardır. Takip ettiğimiz bu kanalın ilk videosunu yani en eski videosunu çok merak ediyor olabiliriz. Herkes merak ediyor olabilir. Bu yüzden aşağıda sizlere “YouTube’da bir kanalın en eski videosuna nasıl bakılır?” yani “bir kanalın ilk videosuna nasıl bakılır?” onu anlatacağız.

Dilerseniz hemen kısaca anlatalım.

Bir YouTube Kanalının İlk Videosuna Nereden Bakılır?

Bir YouTube kanalının ilk videosuna bakmak için ilk yapmanız gereken o kanalın profiline girmek. Mesela Tolga Çevik’in kanalına girelim.

Tolga Çevik

Daha sonra yukarıda bulunan “Videolar” sekmesine tıklayalım.

Tolga Çevik Kanalının İlk Videosu

Son olarak ise sağ üst köşede bulunan “Sıralama Ölçütü” yazan kısma tıklayalım ve buradan “Eklenme tarihi (En eski)” seçeneğini seçelim.

Tolga Çevik

Karşımıza çıkan sayfada görmüş olduğunuz gibi Tolga Çevik kanalının yüklemiş olduğu ilk videosu yani en eski videosu 6 yıl önce yüklenmiş.

Tolga Çevik Kanalı

Artık sizde istediğiniz bir YouTube kanalının en eski videosunu yani ilk videosunu öğrenebilirsiniz. Yazımız hoşunuza gittiyse aşağıdaki yorum kısmından yorum yaparsanız bizi çok mutlu edersiniz 🙂 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir