Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir/Oynanır?
Kapat

Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir/Oynanır?

Anasayfa
Oyun Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir/Oynanır?

“Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir?” sorusu somn günlerde sıkça duyduğum bir soru. İşte bu yüzden bu konu hakkında bir yazı yazma gereği duydum. Hadi hemen yazımıza geçelim.

Call of Duty Mobile son günlerde internet üzerinde araştırılan en popüler konulardan biri. Bildiğiniz gibi Call of Duty Mobile oyunu geçtiğimiz haftalarda bütün mobil marketlere gelmişti. Ön kayıt yaptıran mobil oyuncular da bunu duyar duymaz hemen telefonundaki markete girerek Call of Duty Mobile oyununu indirip oynamaya başladı. Ancak bazı oyuncular da Call of Duty Mobile’ı bilgisayara indirip oynamak istedi. Bu yüzden oyunculara internete girip “Call of Duty Mobile bilgisayara nasıl indirilir?” , “Call of Duty Mobile aplikasyonu nasıl indirilir?” , “PCde Call of Duty Mobile oynama” gibi araştırmalarda bulundu. İşte bu yazımızla beraber kafanızdaki tüm soru işaretlerinin cevabını bulacaksınız.

Dilerseniz “Call of Duty Mobile bilgisayara nasıl indirilir?” sorusunu cevaplamadan önce Call of Duty Mobile oynayabilmek için bilgisayarınızın karşılaması gereken minimum sistem gereksinimlerine bir bakalım.

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Bilgisayar Sistem Gereksinimleri:

İşlemciİntel Core i3 3,20 gHz veya eşdeğeri
RAM4 GB
Depolama3 GB
Ekran kartıİntel HD Graphics 4000 ya da eşdeğeri
Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Telefon Gereksinimleri:

Android telefon ve İOS telefon sistem gereksinimlerini aşağıda görüyor olacaksınız.

Android için:

İşlemciSnapdragon 625 ya da Adreno 506
RAM 3 GB
Depolama2,7 GB

Minimum bu özellikler ile Call of Duty Mobile’ı 30-35 FPS değerleri ile oynayabilirsiniz.

İOS için:

Telefonİphone 6 ve üzeri
Depolama2,7 GB

Gelelim şimdi asıl konumuz olan “Call of Duty Mobile bilgisayara nasıl indirilir?” konusuna.

Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Call of Duty Mobile Review

Call of Duty Mobile Aplikasyonunu bilgisayarınıza indirrmek için yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. İlk önce Gameloop’tan Tencent Games Buddy’i diğer bir değişle Call of Duty Mobile emülatörünü indirin. Buraya tıklayarak ilgili siteye gidip Call of Duty Mobile emülatörünü indirebilirsiniz.

Daha sonra indirmiş olduğunuz emülatörü bilgisayarınıza kurun ve açın. Emülatörü açtıktan sonra “Oyun Merkezi” kısmına girip aramaya “Call of Duty Mobile” yazıp aratarak ya da “Recommend“(önerilenler) kısmına girip Call of Duty Mobile’ı bularak indirebilirsiniz. Artık “PCde nasıl Call of Duty Mobile oynanılır?” sorusunun cevabını da vermiş olduk.

Oyunu indirdikten sonra bütün kontrol ayarlarınız otomatik olarak yapılmış olacaktır. Ama siz yine de ayarlarınızı oyunun içinde kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Aşağıda kısaca Call of Duty Mobile hakkında birkaç bilgi verdik.

Call of Duty Mobile Nedir?

Call of Duty Mobile bilgisayara nasıl indirilir

Call of Duty Mobile Tencent Games tarafından yaratılan ve geliştirilen online bir mobil shooter oyunudur. Oyunun temel mantığı rakiplerinizi alt ederek takım olarak maçı kazanmaktır. Call of Duty Mobile ilk olarak sadece belirli ülkelerde beta sürümünü yayımlamıştı. Daha sonra 1 Ekim 2019’da tüm ülkelerde tam sürüm olarak kullanıma açıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir