Çizgifilmlerin Gerçek Sonları -2018 | 1nciBlog
Kapat

Çizgifilmlerin Gerçek Sonları -2018

Anasayfa
İlginç Bilgiler Çizgifilmlerin Gerçek Sonları -2018

Televizyon başında saatlerce beklediğiniz ve hiç bitmemesini istediğiniz çizgi filmlerin sonlarını merak ediyor musunuz? Kim merak etmez ki… Ancak izlediğimiz o çizgi filmler göründükleri kadar masum değiller. Bu yazımda size o çok sevdiğimiz çizgi filmlerin sonlarını anlatacağım. Listemizin ilk sırasında “Bugs Bunny” adıyla bildiğimiz sevimli tavşanın çizgi filmi var.

1-Bugs Bunny:

Bu çizgi filmin nasıl sonlandığına dair elimizde 2 teori var. İlk teoride avcı en sonunda Bugs Bunny’i de vurur ve çizgi film biter. Tabi böyle bir sonu kimse istemez. İkincisinde ise Bugs Bunny, Duffy Duck’a sinirlenir ve onu öldürür. Tabi bu daha da kötü bir son olur. Aslında bunlar sevimli tavşan için çok kötü sonlardır.

2-Phineas ve Ferb:

Çoğu kişi gibi benimde favorilerim arasında olan bir çizgi filmdi. Ancak bu çizgi film sadece bir çizgi film değildir. Gerçek yaşanmış olayların çizgi filmleştirilmesiyle ortaya çıkmıştır. Bu yüzden bu çizgi filmin sonu yoktur. Olayı kısaca anlatayım.

Phineas ve Ferb’ün ablaları olan Candace, aslında  şizofrendir ve sürekli kardeşlerinin değişik icatlar yaptığını görür. Bu yüzden sürekli kardeşlerini annesine ispiyonlamaya çalışır. Tabi gördükleri sadece bir hayal ürünü olduğundan annesine gösteremez. Ferb, annelerinin ikinci evliliğinden dünyaya gelen bir çocuktur. Ancak beynin de tümör olduğu için konuşamamaktadır(çizgi filmde de bu yüzden konuşmuyor.). Annesi bir süre sonra Candace’i bir doktora götürür ve doktor ona ilaç yazar. Ancak kullandığı ilaca bağımlı olmaya başlayan Candace fazla ilaç tükettiği için bir sabah yatağında ölü olarak bulunur. Annesi, Candace’ın ölümü üzerine odasında ki günlüğü bulur ve çok etkilenir. Bu yüzden onun anısına hemen Walt Disney Pictures ekibi ile buluşur ve bu eseri ölümsüzleştirir.

3-Adventure Time:

Hepimizin severek izlediği bir macera çizgi filmidir.Bu çizgi filmin şu anda son bölümü yayınlanmadı. Ancak bir teoriye göre Finn komada ve köpeği Jack ile yaşadığı tüm maceralar komada gördüğü rüyalar. Finn komadan çıkıp Jack’in konuşamadığını ve özel yeteneklerinin olmadığını görünce hayatın çok sıkıcı olduğunu düşünür ve intihar eder. Ancak bu kesin bir sonuç değil, sadece teoridir.

4-Sünger Bob:

Çok renkli bir çizgi film olan Sünger Bob’un maalesef ki sonu o kadar renkli değildir. Bu çizgi filmin son bölümünde Sünger Bob’un restoranında yangın çıkıyor. Bu yangından Sünger Bob ve arkadaşı Patrick sağ kurtulamıyor. Ancak bu son çok üzücü ve korkunç olduğu için çoğu ülkede yayınlanmıyor.

5-Tom ve Jerry:

Çocukluğumuzun neşe kaynağı olan Tom ve Jerry’i sevmeyen yoktur. Ancak bu neşeli çizgi filmin sonunu duyduğunuzda şok olacaksınız. Çizgi filmin son bölümünde Tom bir kediye aşık olur. Ama sevgilisi onu para için terk eder. Jerry’nin başına da benzer bir olay gelir. İkiside hayata küserler. Tom birkaç kez intihar girişiminde bulunur fakat Jerry ona engel olur. Ama en sonunda ikiside dayanamaz ve tren raylarının üstene oturup intihar ederler. Çocuk psikolojisini bozduğu için çok büyük tepkiler almıştır. Bu yüzde çizgi filmin final bölümü yasaklanmıştır.

Tom ve Jerry

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir