Clash Of Clans Bedava Elmas Hilesi 2018 Yeni!
Kapat

Clash Of Clans Bedava Elmas Hilesi 2018 Yeni!

Anasayfa
Oyun Clash Of Clans Bedava Elmas Hilesi 2018 Yeni!

Clash of Clans hileleri nelerdir? Clash of Clans bedava elmas hilesi nasıl yapılır? Clash of Clasn hileleri burada!

Biliyorum buraya gelemeden önce bu konu hakkında pek çok yazı okudunuz ve hiçbiri işe yaramadı. Ama emin olun ki yazmış olduğumuz bu yazı tam da sizin sorularınızın cevaplarını içeriyor. Öncelikle Clash of Clans oyununda nasıl bedava elmas alabileceğinizden bir bahsedelim. Bilmiş olduğunuz üzere Clash of Clans oyununda elmas almak için gerçek para ödemeniz gerekiyor. Ama bazı sebeplerden dolayı bu parayı ödeyemez veya ödemek istemeyebilirsiniz. Zaten bu parayı ödemenize de gerek yok. Peki Clash of Clans elmas hilesi nasıl yapılır? Clash of Clans hileleri nasıl yapılır? Gelin bu sorularınızın cevabına bir bakalım.

Clash of Clans Hileleri Nasıl Yapılır?

Clash of Clans hileleri dediğimize bakmayın. Aslında bu yöntem hiçte hile sayılmaz. Peki nedir bu yöntem? Clash of Clans bedava elmas almak için anlatacak olduğum bu yöntemin temel mantığı sanal para kazanmak. Merak etmeyin sanal para kazanmak günümüzde hiçte zor değil. Sanal para kazanmak için yapmanız gereken tek şey google’ın bir uygulaması olan “Google Ödüllü Anketler” adlı uygulamayı indirmek. Aşağıdan indirebilirsiniz.
Google Ödüllü Anketler Uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler uygulamasının kullanımı ve çalışma prensibi oldukça basittir. Google Ödüllü Anketler uygulaması her hafta ya da 4-5 günde bir size bir anket sunuyor ve sizden bu cevaplamanızı bekliyor. Eğer anketi cevaplarsanız anket bittiğinde uygulamaya bağlamış olduğunuz hesabınıza google play kredisi olarak para yükleniyor. Kazandığınız bu para miktarı cevaplarınıza ya da anketlere göre değişebilir. Kazandığınız bu parayla Clash of Clans oyununda bedava elmas alarak değerlendirebilir ya da Google Play Store’da bulunan ücretli uygulamaları bedava satın alabilirsiniz.

“Kafa Topu 2 Hileli Apk” adlı yazımıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

“Clash Of Clans Bedava Elmas Hilesi 2018 Yeni!” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir