CS Go Hile Kodları 2020 - (En Güncel Kodlar) | 1nciBlog
Kapat

CS Go Hile Kodları 2020 – (En Güncel Kodlar)

Anasayfa
Oyun CS Go Hile Kodları 2020 – (En Güncel Kodlar)

CS Go hile kodları nelerdir? Güncel CS Go hile kodları 2020 nasıl kullanılır? Bu yazımızda CS Go hile kodları listesini paylaşacağız.

CS Go yani Counter Strike Global Offansive oyunu, oyun dünyasında çok geniş kitleler tarafından beğenilen ve her yıl en çok satılan oyunlar arasında görebileceğimiz bir oyundur. Dünyanın en çok oynanan aksiyon oyunlarından biri olan CS Go, online olarak oynanabilmesi sayesinde sizlere arkadaşlarınızla da oynayabilme imkanı sunuyor. Kendi stratejinizi oluşturup maçlar kazanabileceğiniz bu oyuna yeni başlamanız durumunda uzun süre hayatta kalamayabilirsiniz. Bu yüzden oyuna alışmak için CS Go hile kodlarından yararlanmak isteyebilirsiniz.

Kendinizi geliştirmeniz konusunda büyük kolaylık sağlayan CS Go hile kodları 2020 listesini birazdan sizlerle paylaşacağız. Ama ilk önce oyun hakkında bir takım bilgiler verelim.

CS Go Nasıl Oynanır?

CS Go oynayabilmenin ön koşulu bilgisayarınızın iyi bir sisteme sahip olmasıdır. Yani akıcı bir şekilde oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınız CS Go minimum sistem gereksinimlerini karşılamalıdır. Eğer bilgisayarınız sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa maalesef ki akıcı bir şekilde CS Go oynayamazsınız. Şimdi gelin bilgisayarınız CS Go sistem gereksinimlerini karşılıyor mu birlikte bakalım.

CS Go Sistem Gereksinimleri

CS Go oynayabilmeniz için bilgisayarınızın Window 7 ve üzeri bir işletim sistemine sahip olması, ekran kartının Directx 9 uyumlu olması, bilgisayarınızda 15 GB boş alan ve 2 GB RAM bulunması gerekir. Eğer bilgisayarınız bu özelliklerden birini karşılamıyorsa CS Go oynamakta zorluk çekebilir hatta hiç oynayamayabilirsiniz.

CS Go Hile Kodları 2020

CS Go Hile Kodları

Aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz CS Go hile kodlarını online oyunlarda kullanmanız mümkün değildir. Online oyunlarda bu hileleri kullansanız bile oyunda banlanma ihtimaliniz çok yüksek. Bu yüzden bu hile kodlarını sadece kendinizi geliştirmek amacıyla kullanmanızı öneririz.

Sv_cheats 1: Hilelerin açılması için kullanılır.

Sv_infinite_ammo 1: Bu kod sınırsız mermi ve bomba kazanmanızı sağlar.

Mp_limitteams 0: Oyundaki limitleri kaldırmanızı sağlayan CS Go hile kodudur.

R_drawothermodels 2: Oyunda duvarların arkasını görebilmenize olanak tanıyan sizin de çokça duymuş olduğunuz wallhack kodudur. Bu özelliği açtıktan sonra tekrar kapatmak isterseniz kodu 1 kullanarak yazmanız yeterli olacaktır.

Mp_freezetime 0: Oyundaki bekleme süresini ortadan kaldıran koddur.

God: Bu kod sayesinde bir yerden atladığınızda ya da vurulduğunuzda canınızın düşmesini engeller. Yani kısaca ölümsüz olursunuz.

Bot_kill: Oyunda bulunan bütün botların yok olmasını sağlar.

Bot_add_t: Bu kod teröristlere bot ekler.

Bot_add_ct: Bu kod ile anti-teröristlere bot ekleyebilirsiniz.

CS Go Hile Kodlarını Kullanırsam Ban Yer miyim?

CS Go hile kodlarını çevrimdışı modda kendinizi geliştirmek amacıyla kullanmanızı önerdiğimizi yukarıda belirtmiştik. Ancak bazı kişiler online maçlarda CS Go hile kodlarını kullanmak isteyebiliyor. Bu durumda ban yeme olasılığınız bir hayli yüksek. Tabi ki kısa dönemde ban yemeyebilirsiniz ancak bir zaman sonra oyundan banlanmanız kaçınılmaz olacaktır. Eğer CS Go hesabınıza önem veriyorsanız kesinlikle online maçlarda hile kodlarını kullanmamalısınız.

CS Go: İyi Oynamanın Yöntemleri

İyi bir CS Go oyuncusu olabilmek için sık sık CS Go oynamalı ve reflekslerinizi geliştirmelisiniz. Ayrıca boş zamanlarınızda YouTube üzerinden CS Go oyuncularının yapmış olduğu maçları izleyerek onların stratejilerini öğrenip uygulayabilirsiniz. Bunları yaptığınız taktirde yavaş yavaş oyundaki stratejiniz ve refleksleriniz gelişecektir. Ayrıca internet üzerinden profesyonel oyuncuların stratejilerini de öğrenerek yaptığınız maçlarda aynı stratejileri kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir