En İyi Link Kısaltarak Para Kazanma Siteleri 2020
Kapat

En İyi Link Kısaltarak Para Kazanma Siteleri 2020

Anasayfa
Para Kazanma En İyi Link Kısaltarak Para Kazanma Siteleri 2020

Link kısaltarak para kazanmak artık günümüzde birçok insanın kullanmış olduğu bir yöntem haline geldi. Peki en iyi link kısaltarak para kazanma siteleri hangileridir? En iyi link kısaltma siteleri nedir?

Günümüzde internetten para kazanan kişilerin ya da para kazanmak isteyen kişilerin sayıları bir hayli çoğaldı. Kimisi YouTube’dan para kazanmaya kimisi Instagram’dan para kazanmaya kimisi ise link kısaltarak para kazanmaya çalışıyor. E durum böyle olunca insanlar kulandıkları internetten para kazanma yöntemleri ile en fazla ve en güvenilir nasıl para kazanacaklarını araştırma gereği duyuyorlar. İşte internetten para kazanma yöntemlerinden biri olan link kısaltarak para kazanma yönteminde bazı firmaların çok düşük değerlerde kazançlar veriyor olması bu yöntemle para kazanan insanları bir arayışa sürükledi.

İnsanlar artık link kısaltarak para kazanmada kullandıkları sitelerin verdikleri kazanç değerlerinden şikayetçi. Bu durumda en iyi ödemeyi yapan siteler genelde yabancı sitelerdir. Ancak yabancı sitelerden kazanmış olduğunuz parayı Türkiye’de ki bir banka hesabınıza almak istediğiniz zaman bu belli kesintilere ve sıkıntılara yol açıyor. Bu nedenle az kazanç dahi verseler bizim için en iyisi Türkiye’ye kolay yoldan ödeme yapan link kısaltma sitelerini kullanmak. Peki en çok kazandıran link kısaltarak para kazanma sitesi hangisidir? Gelin bu soruya bir cevap verelim.

En Çok Kazandıran Link Kısaltma Sitesi

Genel olarak link kısaltma siteleri tıklama başına çok fazla kazandırmazlar. Ancak tabii ki aralarından bir tane en çok kazandıran link kısaltma sitesinin olduğunu söyleyebiliriz. Şuan araştırmalarımıza göre en çok kazandıran link kısaltma sitesi tr.link sitesidir.

Link Kısaltarak Para Kazanma

Bahsetmiş olduğumuz tr.link sitesi diğer alternatiflerinin yanından daha çok kazanmanızı sağlayabilir. Ayrıca tr.link sitesinin bir artısı da haftalık olarak ödeme yapıyor olmasıdır. Tabii haftalık ödemelerinizi almanız için kazanmış olduğunuz paranın 10 Doları geçiyor olması gerek. Ödemeler tr.link tarafından her haftanın cuma günü 10 dolar limitini geçmiş kullanıcılara yapılıyor.

Tabii tr.link sitesini beğenmeyen arkadaşlar çıkabilir. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki diğer alternatif link kısaltarak para kazanma sitelerini kullanmadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarına bakmalısınız. Bazı siteler kazançları ödememezlik yaptığı için emekleriniz boşa gitmesin.

Link Kısaltarak Para Kazanmanın Mantığı Nedir?

Link kısaltarak para kazanmanın mantığı asıl itibari ile çok basittir. Şöyle ki;

Diyelim ki bir link kısaltma sitesine girdiniz ve herhangi bir linki kısalttınız. Sonra kısaltmış olduğunuz bu linki paylaştınız ve bir kullanıcı gelip bu linke tıkladı. Linke tıkladıktan sonra açılan ekranda 1-2 tane reklam gördü bu reklamları geçmek için beklemesi gereken 5-10 saniyeyi bekledi ve reklamı geç butonuna tıkladı. İşte link kısaltma siteleri bu reklam gösterilen sayfalardaki gösterim ve tıklamalardan para kazanıyor. Size de bir kazancının bir dilimini veriyor.

Nasıl Link Kısaltılır?

Kullanmış olduğunuz bir link kısaltma servisinin üye panelinde yani siteye üye olduktan sonra karşınıza çıkan panelde “link kısalt” diye bir seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneğe tıklayarak kısaltmak istediğiniz linki ilgili alana yapıştırıp “linki kısalt” demeniz yeterli olacaktır.

“En İyi Link Kısaltarak Para Kazanma Siteleri 2020” üzerine 1 yorum

  1. link kısalt says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir