Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Mobil İnternetsiz Oyunlar
Kapat

En İyi Mobil Offline/İnternetsiz Oyunlar

Anasayfa
Oyun En İyi Mobil Offline/İnternetsiz Oyunlar

Herkesin arada sırada canı sıkılabilir. Bu yüzden canı sıkılan kişiler offline yani internetsiz bir mobil oyun ile can sıkıntısını gidermek isteyebilir. Bu yazımızda can sıkıntınızı geçirecek en iyi internetsiz mobil oyunları sizlerle paylaşacağız.

Eğer siz de can sıkıntısından internetsiz mobil oyun arayışına girdiyseniz birazdan size verecek olduğumuz oyunlar ile can sıkıntınızı gidermeniz mümkün. Fakat bütün ziyaretçilerimizin ne tarz oyunlar sevdiğini bilmemize imkan olmadığı için bir kaç tane farklı tarzda oyunu aşağıda sizlere sunacağız. Bu farklı tarzda oyunlardan hangisi sizin tarzınıza uygun düşüyor ise o oyunu indirip oynayabilirsiniz.

İşte en iyi internetsiz mobil oyunlarlistemiz.

En İyi İnternetsiz Mobil Oyunlar Listesi:

Aşağıda en iyi internetsiz mobil oyunlardan birkaçını görüyor olacaksınız.

Space Shooter: Galaxy Attack

Space Shooter: Galaxy Attack

Space Shooter oyunu uzayda geçen bir aksiyon oyunudur. Oyundaki temel amaç karşınıza çıkan uzaylıları ve uzay gemilerini yok ederek bir sonraki bölüme geçmektir. Geçtiğiniz her bölümde para kazanır ve kazandığınız bu parayla uzay geminizi yükseltip daha zorlu rakiplere hazırlanırsınız. Bölüm sonu Bosslarını yenerek daha büyük ödüller kazanabilirsiniz.

New Star Soccer

New Star Soccer

New Star Soccer yani NSS’i bilmeyen yoktur. Ama biz yine de kısaca oyundan bahsedelim. NSS bir futbol oyunudur. Oyunun temel amacı oluşturmuş olduğunuz karakteri dünyada bir futbol yıldızı haline getirmektir. İstediğiniz herhangi bir takıma transfer olabileceğiniz bu oyunda başarılı olursanız bulunduğunuz takımda kaptan bile olabilirsiniz.

BBTAN by 111%

BBTAN oyunu serisi tam bir zaman öldürme icadıdır desek yalan olmaz 🙂 . Bu oyunda amaç elinizdeki top sayısını arttırmak ve karşınıza çıkan kare şeklindeki engeller elinizdeki toplarla birlikte yok etmektir.

DOKDO

DOKDO oyunu bir korsan oyunudur. Oyundaki amaç diğer korsan gemilerini yok ederek geminizi geliştirmek ve haritadaki bütün adalara sahip olmaktır. Macera oyunu severlerin DOKDO oyununu seveceklerinden şüphem yok.

Anger of Stick 5

Benim gibi stickman oyunu sevenlerin oynamak isteyebileceği bir oyun 🙂 . Oyunun amacını anlatmaya gerek yok sanırım. Oyundaki tek amaç karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve bölümleri geçmek.

Coach Bus Simulator

Coach Bus Simulator bir otobüs şoförü oyunudur. Bu oyunda bir otobüs sahibi oluyorsunuz ve sahip olduğunuz bu otobüs sefere çıkıyorsunuz. Aynı zamanda otobüsünüze farklı aksesuarlar ekleyebiliyorsunuz ya da tamamen yeni bir otobüs satın alabiliyorsunuz. Ama dikkat edin kırmızı ışıklarda geçmeyin 🙂 .

Şuanda size önerecek olduğumuz en iyi internetsiz mobil oyunlar bu kadar. Sizinde bildiğiniz güzel internetsiz mobil oyunlar varsa aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir