En İyi Ping Siteleri ile Hızlı İndex! - 2019
Kapat

En İyi Ping Siteleri ile Hızlı İndex! – 2019

Anasayfa
İnternet En İyi Ping Siteleri ile Hızlı İndex! – 2019

En iyi ping siteleri hangileridir? Ping siteleri ile hızlı index alınabilir mi? Bu yazımızda sorunlarınızın cevabını bulacaksınız.

Bilmiş olduğunuz gibi sitenize girdiğiniz herhangi bir içeriğin arama motorları tarafından fark edilip indexlenmesi için 2-3 gün gibi bir zaman gerekiyor. Ama bu süre bazı blog yazarlarına ya da web site işi ile uğraşan kişilere uzun bir zaman gibi gelebilir. Bu gayet normal bir düşüncedir. Çünkü bir yazı yayımlandıktan 2-3 gün sonra index almaya başlaması gerçekten uzun bir süreç. Bu yüzden biz de sizler için yazılarınızın hızlı index almasını sağlayacak en iyi ping sitelerini sizlerle paylaşacağız.

Dilerseniz sizi fazla sıkmayalım ve hemen konumuza geçelim.

En İyi Ping Siteleri:

Aşağıda yazılarınızın hızlı bir şekilde index almasını sağlayacak en iyi 3 ping sitesini sıraladık.

1-Pingler.com:

Google’ın da desteklediği bir ping sitesi olan Pingler ile yazılarınızın kolay ve hızlı bir şekilde index almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitenin basit arayüzü sayesinde her şeyi kolayca anlayabileceksiniz.

2-Googleping.com:

Google tarafından desteklenen diğer bir ping sitesi ise googleping.com sitesidir. Bu site ile çok basit ve profesyonel bir şekilde ping alabilirsiniz.

3-Feedshark.brainbliss.com:

Yine kaliteli bir pingleme sitesi olan Feedshark ile yazılarınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde indexleyebilirisiniz.

Hızlı İndex Almak İçin Diğer Yöntemler:

Hızlı index almak için bir çok yöntem mevcuttur. Bunlardan biri olan pingleme yöntemini yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi ise sıra diğer hızlı index alma yöntemlerine geldi. Diğer hızlı index alma yöntemleri ise şu şekilde;

  • Her gün düzgün bir şekilde özgün içerik girmek.
  • Sosyal medya hesaplarınızda içeriklerinizi paylaşmak.
  • Google’da başarılı sitelerden backlink almak.
  • İnstagram, Facebook ve Twitter sayfalarından reklam almak.(İnstagram sayfamızdan reklam almak için sayfamıza mesaj atabilirsiniz.)

Konu hakkında herhangi bir sorunuzu ya da görüşünüzü yorum kısmına yazarak bize bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir