En İyi PNG Siteleri Güncel
Kapat

En İyi PNG Siteleri Güncel

Anasayfa
İnternet En İyi PNG Siteleri Güncel

En iyi png siteleri hangileridir? Bu yazımızda sizlere en iyi pngleri bulabileceğiniz siteleri vermeye çalışacağız. Hemen başlayalım.

Kimi zaman bir logo tasarımı yaparken ya da bir animasyon hazırlarken bazen png resimlerine ihtiyaç duyabiliyoruz ancak bu pngleri google fotoğraflarda aratıp indirdiğimiz zaman maalesef ki png formatında indirilmiş olmuyorlar. Bu png resimlerini direkt olarak png sitelerinden indirmemiz gerekiyor. Bu yüzden de sizlere png resimleri bulabileceğiniz birkaç tane png sitesi vereceğiz.

Dilerseniz uzatmayalım ve hemen sizlere png sitelerini vermeye başlayalım.

1- pngtree.com

png siteleri

pngtree sitesinde istediğiniz png fotoğrafını aratıp binlerce fotoğraf içinden kendinize uygun olanı seçebilir ve indirebilirsiniz. Ancak belirtmemiz gerekir ki pngleri indirebilmeniz için siteye kayıt olmanız gerekiyor. 1-2 dakikanızı ayırıp kayıt olursanız kolayca png resimlerini indirebilirsiniz.

2-pixabay.com

png siteleri

Bir Türk yapımı png sitesi olan pixabay ile ihtiyacınız olan png formatındaki resimleri kolayca aratıp bulabilirsiniz. Ayrıca png resimlerini indirebilmeniz için siteye kayıt olmanız gerekmiyor. Bu sayede hiç uğraşmadan kolayca ihtiyaç duyduğunuz pngleri indirebiliyorsunuz.

3-shutterstock.com

png siteleri

Shutterstock sitesinde png resimleri bulabileceğiniz gibi diğer birçok türde resmi ve fotoğrafı da bulabilirsiniz. HD çözünürlükteki bu içerikleri kolayca bulup indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir