FaceBook Sayfa Beğenisi Arttırma Yöntemleri Güncel! | 1nciBlog
Kapat

FaceBook Sayfa Beğenisi Arttırma Yöntemleri Güncel!

Anasayfa
Sosyal Medya FaceBook Sayfa Beğenisi Arttırma Yöntemleri Güncel!

FaceBook’ta sayfa beğenisi nasıl arttırılır? FaceBook sayfa beğenisi arttırma yöntemleri nelerdir? İşte yazımızda bu soruların cevabını bulacaksınız.

FaceBook günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Hal böyle olunca belli bir kitleye sahip olmak isteyen kişiler de FaceBook sayfası açmak isteyebiliyor. Bu gayet mantıklı ve makul bir düşünce 🙂 . Ancak bu kişiler FaceBook sayfa beğenisini nasıl arttıracaklarını bilmiyor olabilirler. İşte bu yüzden sizlere FaceBook sayfa beğenisi arttırma yöntemlerini ve püf noktalarını anlatacağız. Bu yazımızı okuduktan ve söylediğimiz yöntemleri uyguladıktan sonra siz de FaceBook sayfanızın beğeni sayısını bine, 10 bine ve hatta 100 bine çıkarabileceksiniz 🙂 .

Gelin hemen FaceBook sayfa beğenisi arttırma yöntemlerimizi anlatmaya başlayalım.

FaceBook Sayfa Beğenisi Arttırma Yöntemleri 2020

FaceBook’ta sayfanızın beğenisini arttırmak için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz;

FaceBook Gruplarına Katılın

FaceBook sayfanızın beğenisini arttırmak için konseptinize uygun FaceBook gruplarına katılın. Katıldığınız bu gruplarda sayfanızda paylaşmış olduğunuz içerikleri paylaşın. Bu sayede katılmış olduğunuz büyük gruplardaki insanlar içeriğinizi görecek ve böylelikle etkileşim kazanmış olacaksınız.

Gruplarda paylaşmış olduğunuz içerikleriniz zaman geçtikçe daha fazla izlenim alıp daha çok beğenilecektir ve içeriklerinizi beğenen bu kişiler FaceBook sayfanızı da beğenmek isteyeceklerdir. Böylelikle FaceBook sayfa beğeninizi artmaya başlayacaktır.

Düzenli Olarak İçerik Girin

Eğer FaceBook sayfanıza düzenli olarak içerik girmiyorsanız FaceBook sayfa beğenisi arttırmanız çok zordur. Düzenli olarak içerik paylaşmadığınız taktirde mevcut etkileşiminizi de kaybedersiniz ve artık sayfanız çöp olur. Bu felaketi yaşamamak için FaceBook sayfanıza düzenli olarak içerik girin. Zira FaceBook algoritması düzenli içerik giren sayfaları sever ve onları daha çok öne çıkarır. Böylelikle sayfanızın beğeni sayısı daha fazla artar.

Yan Hesap Açarak Sayfa Beğenisi Daveti Gönderin

FaceBook’da bir yan hesap açarak arkadaş ekleyin. Daha sonra eklemiş olduğunuz bu arkadaşlarınıza FaceBook sayfanıza girerek FaceBook sayfası beğenme daveti gönderin. Böylelikle sayfanızı beğenmeye davet ettiğiniz kişilerin çoğu sayfanızı beğenecek ve sayfa beğeni sayınız artmaya başlayacaktır.

Ancak bu yöntemi uygularken aynı gün içerisinde 1000 tane arkadaş eklemeyin 🙂 . Yoksa FaceBook açmış olduğunuz yan hesabınızı banlayabilir.

Diğer Sayfaların Gönderilerinin Altına Yorum Yapın

Beğenmiş olduğunuz diğer büyük FaceBook sayfalarının paylaşmış olduğu gönderilerin altına FaceBook sayfanızın linkini koyarak yorum yapın ya da direkt sayfa profilinizden yorum yapın. Tabii yaptığınız yorumlar ilgi çekici olsun ve yorumunuzu görenler sayfanızı beğenmeye yönelsin. Böylelikle diğer sayfalardan kendi sayfanıza takipçi çekebileceksiniz.

Mesela şöyle bir yorum yapabilirsiniz;

Sayfamda son paylaşmış olduğum gönderi yüzünden bir çok kişi beni linç edebilir 🙂 (sayfanızın linki)

Tabii siz benim örnek olarak verdiğim yorumu çok dikkate almayın 🙂 .

Arkadaşlarınızdan Sayfanızı Önermelerini İsteyin

Arkadaşlarınızdan FaceBook sayfanıza girerek kendi arkadaşlarını sizin sayfanızı beğenmeye davet etmelerini rica edin. Onlar da bu isteğinizi çok görmeseler gerek 🙂 . Ricanızı geri çevirmeyen arkadaşlarınız kendi arkadaşlarını FaceBook sayfanızı beğenmeye davet edeceklerdir. Bu sayede siz de FaceBook sayfa beğeninizi arttırabileceksiniz.

FaceBook sayfa beğenisi arttırma yöntemlerimiz şimdilik bu kadar. Yeni yöntemleri zaman geçtikçe yazımızı güncelleyerek buraya ekleyeceğiz.

Not: Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum kısmından sormakta çekinmeyin 🙂 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir