Fotomontaj Yapma Siteleri! Programsız Fotoshop Yapmak
Kapat

Fotomontaj Yapma Siteleri! Programsız Fotoshop Yapmak

Anasayfa
Bilgisayar Fotomontaj Yapma Siteleri! Programsız Fotoshop Yapmak

Fotomontaj yapma siteleri hangileridir? Programsız fotomontaj yapılır mı? Kafanızda bu sorularla geldiyseniz, doğru yerdesiniz.

Günümüzde neredeyse herkesin bir akıllı telefonu var. Bu akıllı telefonları bazen iletişim kurmak için bazen oyun oynamak için bazense fotoğraf çekmek için kullanırız. Akıllı telefonumuzla çektiğimiz bu fotoğrafları Facebook ve Instagram gibi sosyal paylaşım platformlarında da paylaşmak isteyebiliriz. Bu gayet doğal bir istektir. Ancak çektiğimiz fotoğraflar her zaman güzel çıkmayabilir. Böyle bir durumda yapılabilecek en mantıklı şey fotomontaj programı veya fotomontaj siteleri kullanmak olur.

Herkes fotomontaj uygulaması kullanmayı bilmiyor olabilir. İşte bu gibi bir durum karşısında yapabileceğiniz en kolay ve mantıklı çözüm fotomontaj siteleri kullanmanız olacaktır. Eğer fotomontaj sitelerini iyi kullanırsanız verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Neyse dilerseniz çok fazla uzatmayalım ve aşağıda sizler için fotomontaj sitelerini sıralayalım.

Fotomontaj Siteleri

Fotomontaj Yapma Siteleri:

Aşağıda sizler için birbirinden güzel fotomontaj sitelerini sıraladık. Dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

photopea.com: Bu fotomontaj yapma sitesi ile en iyi bilgisayar fotomontaj uygulaması olan Adobe Photoshop uygulamasının arayüzleri çok benziyor. Aynı zamanda bu fotomontaj sitesi ile montajladığınız fotoğraflarınızı farklı dosya türleri olarak kaydedebiliyorsunuz. Biraz gayret ile fotoğrafınızı profesyonelce montajlayabilirsiniz. 

funny.pho.to: İçerisinde yüzlerce efekt, çerçeve ve GİF bulunan bu fotomontaj sitesi ile fotoğraflarınıza hiç görmediğiniz efektleri ekleyerek fark yaratabilirsiniz. Özellikle Instagram’a yükleyeceğiniz fotoğraflarda kullanmanızı tavsiye ederim.

pixlr.com: Bu fotomontaj sitesini eminim ki durmuşsunuzdur. Pixlr ile fotoğraflarınızın üzerinde harika montajlar yapabilirsiniz. Hatta Pixlr ile logo tasarımı bile yapabilirsiniz. Her amaç için kullanılabilecek olan bu fotomontaj sitesi ile güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Telefonunuzda kullanmak için Pixlr uygulamasını marketinizden indirebilirsiniz.

photogramio.com: Photogramio adlı fotomontaj sitesini bilgisayarınızla kullanabildiğiniz gibi İphone ve Android cihazlarınıza uygulamasını indirerek de kullanabilirsiniz. 

Yukarıda bahsetmiş olduğum siteler en iyi fotomontaj siteleridir. Özellikle ilk bahsetmiş olduğum site ile fotoğraflarınız üzerinde profesyonel montajlar yapabilirsiniz. Sadece biraz emek istiyor. hepsi o kadar. Güzel ve planlı çalışma ile arkadaşlarınızın gözünde photoshop profesyoneli bile olabilirsiniz :). 

Not: Aklınıza takılan herhangi bir soru varsa bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir