Google Koronavirüs Haritası Yayınladı! | 1nciBlog
Kapat

Google Koronavirüs Haritası Yayınladı!

Anasayfa
Haberler Google Koronavirüs Haritası Yayınladı!

Google geçtiğimiz günlerde Koronavirüs haritasını yayınladı. Peki Koronavirüs haritasına nereden ulaşacağız. Tüm detaylar haberimizde.

Günümüzde hızlı yayılan ve ölümcül olan Koronavirüs global bir sorun haline geldi. Bu virüsün yayılmasını önlemek ve can kayıplarını engellemek için gerek televizyondan gerekse de sosyal medyadan insanlar sürekli uyarılıyor ve Koronavirüsten korunma yolları gösteriliyor. Ancak ne kadar önlemimizi alsak da bazen hiç ummadığımız kişilerde bile Koronavirüs çıkma ihtimali olabiliyor. Bu yüzden de Koronavirüs vaka sayısı gün geçtikçe artıyor ve insanlar en doğru bilgiye nereden ulaşacakşacaklarını merak ediyorlar.

Google Koronavirüs Haritalı Site

Kısa zaman önce Microsoft, Bing tabanlı bir Koronavirüs(COVID-19) haritalı site yayınlamıştı. Şimdi ise Google geüncel Koronavirüs vaka sayısını insanlar kolayca takip edebilsin diye Koronavirüs haritası yayınlama gereği duydu. Google’ın yayınlamış olduğu bu Koronavirüs haritalı site sayesinde insanlar en doğru ve en güncel Koronavirüs vaka sayılarını öğrenebilecekler.

Koronavirüs Haritası

En güncel ve en doğru bilgilerin bulunduğu bu siteyi kullanmak ise oldukça basit. Bulunduğu bölgede Koronavirüs olup olmadığını öğrenmek isteyen kişiler Google’ın yayınlamış olduğu bu Koronavirüs haritalı sitesinde kendi bölgelerini seçerek öğrenebilirler.

Google Koronavirüs haritasına gitmek için tıklayınız.

“Google Koronavirüs Haritası Yayınladı!” üzerine 1 yorum

  1. Osman says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir