Güncel Fatih VPN Ayarları ile Fatihe Bağlanma
Kapat

Güncel Fatih VPN Ayarları ile Fatihe Bağlanma

Anasayfa
Nasıl Yapılır? Güncel Fatih VPN Ayarları ile Fatihe Bağlanma

Güncel Fatih VPN uygulaması hangisidir. Güncel Fatih VPN ayarları nedir? Bu yazımızda sizlerle güncel Fatih VPN uygulamasını paylaşıp, güncel ayarlarını vereceğiz.

Okul günlerinde canımız sıkıldığında ya da herhagi bir amaçla internete ihtiyaç duyabiliyoruz. Ancak telefonumuzda internet paketimiz olmadığından okul internetine bağlanmak durumda kalıyoruz. Tabii okul interneti Fatih’e bağlandığımızda neredeyse bütün sitelerin engellenmiş olduğunu farkediyoruz. Bu yüzden engelleri kaldırmak için bir VPN uygulamasına ihtiyaç duyuyoruz ama hemen hemen hepsi fixlenmiş olduğu için yeni bir VPN uygulaması bulmak zorunda kalıyoruz. İşte biz de bu yazımızda Fatihe bağlanmak için yeni VPN uygulamasını ve güncel VPN ayarlarını sizlerle paylaşacağız.

Dilerseniz fazla uzatmayalım ve hemen yeni Fatih VPN uygulamasını ve güncel ayarlarını sizlerle paylaşalım.

Yeni Fatih VPN Uygulaması

Eskiden kullanmış olduğumuz Psiphon ve AnonyTun gibi uygulamalar fixlenmiş olduğundan Fatih’e bağlanmak için yeni bir VPN uygulaması olan OpenTun uygulamasını kullanacağız. Hadi hemen OpenTun uygulamasını Google Play’den indirip ayarlarını yapmaya başlayalım.

OpenTun VPN uygulamasını indirdiyseniz gelin güncel ayarlarını yapmaya başlayalım.

Önerilen Yazı: Arka planda çalışan YouTube Vanced Apk İndir

OpenTun Güncel Fatih VPN Ayarları

İlk önce indirmiş olduğunuz OpenTun VPN uygulamasını açın. Sağ üst köşe bulunan “Stealth Settings” kısmına tıklayın.

Güncel Fatih VPN Ayarları

Daha sonra Stealth Tunnel on/off seçeneğinin yanındaki butonu aktifleştirin ve hemen altında bulunan Connection Protocol kısmından SSL/TLS seçeneğini seçin. Son olarak hemen altında beliren boşluğa eba.gov.tr yazın.

Güncel Fatih VPN Ayarları

OpenTun Fatih VPN ayarlarını yukarıda anlattığımız gibi yaptığınız zaman okul interneti Fatih’e kolayca bağlanabileceksiniz. Eğer çalışmamaya başlarsa yorum kısmından bize bildirin yazımıza yeni VPN ayarları ekleyelim 🙂 . Bir sorunuz olursa yine yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

“Güncel Fatih VPN Ayarları ile Fatihe Bağlanma” üzerine 2 yorum

  1. Tayfun says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir