Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası Çözüldü!
Kapat

Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası Çözüldü!

Anasayfa
Bilgisayar Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası Çözüldü!

Hedef dosya sistemi için çok büyü hatası nedir? Nasıl düzeltilir? İşte yazımızda bu sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Durun tahmin edeyim. Bir film ya da büyük boyutlu bir dosya indirdiniz ve Flash belleğinize atarken hiç beklemediğiniz bir hata olan “hedef dosya sistemi için çok büyük” hatasını aldınız. Bu durum karşısında şaşırdınız çünkü Flash belleğinizde yeterli alan olmasına rağmen bu hatayı aldınız ve bu hatayı nasıl düzelteceğinizi bilmiyorsunuz. Hiç telaş etmeyin çünkü sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda hedef dosya sistemi için çok büyük hatasını nasıl çözeceğinizi anlatacağız. Dilerseniz fazla uzatmayalım ve hemen konumuza geçelim.

Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası Nasıl Çözülür?

Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası

Yukarıda görmüş olduğunuz “Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük” hatasını çözmek için yapmanız gereken tek şey flash belleğinizin üzerine sağ tıklayıp “biçimlendir” seçeneğini seçmeniz daha sonra karşınıza çıkan ekranda dosya sistemi kısmındaki “FAT32” sistemini “NTFS” olarak seçmek ve biçimlendir butonuna tıklamak. Eğer anlamadıysanız aşağıdaki görsele bakabilirsiniz.

Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası

Artık bundan sonra flash belleğinizin boyutuna göre alamayacağı hiçbir film, müzik ya da rar dosyası olmayacaktır.

Not: Eğer anlatmış olduğumuz “Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük” hatasının çözümünde yapamadığınız ya da aklınıza takılan bir kısım olursa bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir