İnstagram Kalıcı Hesap Silmek? Hesap Silme Linki! 2018
Kapat

Instagram Kalıcı Hesap Silmek? Hesap Silme Linki! 2018

Anasayfa
Bilgisayar Instagram Kalıcı Hesap Silmek? Hesap Silme Linki! 2018

Sizde mi Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsunuz ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz? Merak etmeyin bu yazımda sizlere nasıl Instagram hesabınızı kalıcı olarak silebileceğinizi göstereceğim.

Instagram hesabınızı nasıl kalıcı olarak sileceğinizi söylemeden önce bir takım önemli unsurları hatırlatmamda fayda var. Eğer Instagram hesabınızı kalıcı olarak silerseniz fotoğraflarınızın, mesajlarınızın ve yaptığınız bütün yorumların da hesabınızla birlikte silineceğini unutmayın! Fotoğraflarınızın silinmesini istemiyorsanız, fotoğraflarınızı yedeklemek için “Instagram fotoğraf indirme” adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla uzatmadan hemen konumuza geçelim.

Instagram Kalıcı Olarak Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek için ilk önce Instagram hesabınıza giriş yapın ve daha sonra sizler için hazırlamış olduğum adımları takip edin.

  • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabınızı kalıcı olarak silmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/temporary/

  • Açılan sayfada size Instagram hesabınızı kapatma nedeninizi soracaktır. İlgili kısımdan nedeninizi seçerek devam edin. Aynı aşağıdaki resimde olduğu gibi.
Instagram kalıcı hesap silme 2018
  • Daha sonra “devam etmek için şifreni tekrar gir” bölümüne şifrenizi girin ve onaylayın. Artık hesabınız silinmiş olacaktır.

Tüm bu adımları yaptıktan sonra Instagram hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Ama unutmamanız gerekir ki Instagram hesabınızı sildikten sonra aynı kullanıcı adı ile oturum açamazsınız. Yeni bir hesap açarken farklı bir kullanıcı adı kullanmanız gerekir. 

Eğer hesabınızı kalıcı olarak silmek istediğinizden emin değilseniz, hesabınızı dondurmanızı öneririz. Hesabınızı dondurmanız durumunda eğer bir süre sonra hesabınızı yeniden açmak isterseniz kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır.

“Instagram Kalıcı Hesap Silmek? Hesap Silme Linki! 2018” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir