Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu Çözüldü!
Kapat

Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu Çözüldü!

Anasayfa
Sosyal Medya Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu Çözüldü!

Instagram otomatik takip ediyor, Instagram kendi kendine takipçi ekliyor sorunu nasıl çözülür? Bu yazımızda sizlere Instagram otomatik takip artıyor sorununun çözümünü anlatacağız.

Instagram’da gezinirken bir anda profilinize girdiniz ve farkettinizki takip ettikleriniz kendi kendine artıyor, yani siz kimseyi takip etmek istemediğiniz halde Instagram’da takip edilenler sürekli artıyor. İşte bu durumun sebeplerinin başında Instagram takipçi ve beğeni sitelerini kullanmanız geliyor. Şöyle ki Instagram’da takipçinizi ya da beğenilerini arttırmak için herhangi bir Instagram takipçi arttırma sitesine girmek için Instagram bilgilerinizi o siteye veriyorsunuz ve sitenin sizin Instagram hesabınız üzerinde işlem yapmasına izin veriyorsunuz. İşte bu gibi bir durumda girmiş olduğunuz site sizden Instagram hesabınızda işlem yapmak için yetki almış oluyor ve bu nedenle Instagram’da takip edilenler otomatik olarak artıyor.

Peki Instagram otomatik takip artıyor sorunu nasıl çözülür? Gelin hemen kısaca anlatalım.

İlginizi Çekebilir: Instagram Plus Apk İndir

Instagram Kendi Kendine Takip Ediyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram’da takip edilenlerin otomatik olarak artmasının sebebinin bilgilerinizi paylaştığınız site ile ilgili olduğunu söylemiştik. Gelelim bu sorunu nasıl çözeceğinize…

Instagram kendiliğinden takip artıyor sorununu çözmek için tek yapmanız gereken şey şifrenizi değiştirmek. Şifrenizi değiştirdikten sonra artık takip ettikleriniz otomatik olarak artmayacaktır. Eğer şifrenizi değiştirmek istemiyorsanız bu sorunu çözmek için diğer bir yöntemimiz olan uygulama izinini kaldırma yöntemini kullanabilirsiniz.

Instagram Uygulama İzni Nasıl Kaldırılır?

Instagram’da izin verdiğiniz uygulamaları kaldırmak için öncelikle Instagram’a giriş yapın. Daha Ayarlar > Güvenlik > Uygulamalar ve İnternet Siteleri yolunu izleyin. Son olaraksa “Aktif” seçeneğini seçerek aktif olan uygulamaları açın ve hepsini kaldırın. Artık Instagram otomatik takip artıyor sorununu çözmüş olacaksınız.

Eğer konu ile ilgili bir sorunuz varsa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz 🙂 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir