İnstagram Sayfa Büyütme , Nasıl İnstagram Sayfası Büyütülür? - 2019
Kapat

Instagram Sayfa Büyütme , Nasıl Instagram Sayfası Büyütülür? – 2020

Anasayfa
Güncel Instagram Sayfa Büyütme , Nasıl Instagram Sayfası Büyütülür? – 2020

Instagram sayfa büyütme nasıl yapılır? Instagram sayfa büyütme teknikleri nelerdir? İşte yazımızda bu sorulara cevap vereceğiz.

Günümüzde popüler platformlar arasına girebilmeyi başaran İnstagram gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya erişiyor. İnsanlar İnstagram’da çeşitli nedenlerden dolayı hesap açıyorlar. Kişisel hesap açanlar, mizah sayfası açanlar ve satış sayfası açanlar gibi bir sürü hesap türü var. Bu hesap türlerini kullananlar arasında bende varım. Bilmiş olduğunuz üzere instagram üzerinde benim de bir mizah sayfam var ve şuan gayet iyi istatistiklere sahip. Peki İnstagram sayfamı nasıl büyüttüm? Eğer sizinde bir İnstagram sayfanız varsa ve bu sayfanızı büyütmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıda belirtecek olduğum yolları adım adım izlemek. Sonrasında değişimi siz de farkedeceksiniz.

Instagram sayfa büyütme tekniklerini anlatmadan önce hızlı bir şekilde Instagram sayfasını büyütmek isteyen arkadaşlara güzel bir haberim var! Aşağıya da yerleştirecek olduğum Instagram mizah sayfamızdan yüksek etkileşimli, ucuz ve kaliteli reklam yapıyoruz. Detaylı bilgi için Instagram’dan bize ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Hayııırr 😂

1nciMovies Ailesine Katıl 🎥 (@1ncimovies)'in paylaştığı bir gönderi ()

İnstagram’da Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnstagram sayfa büyütmek için illegal yollara başvuran kişi sayısı oldukça fazla. İllegal yollardan kastettiğim şey instagram takipçi hileleridir. İnstagram’da kesinlikle hile yapmanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü İnstagram, hileli hesapları keşfete çıkarmaz. Buna bağlı olarak da daha büyük bir kitleye ulaşamazsınız.

İnstagram’da sayfanızı büyütürken topluluk kuralları politikasına kesinlikle uymalısınız. Eğer İnstagram sayfanızda hassas içerik bulundurursanız ve bu içeriğe insanlar spam atarlarsa gönderiniz kaldırılabilir hatta hesabınız bile kapatılabilir.

İnstagram Sayfa Büyütme Teknikleri

 • İnstagram sayfanızı açmadan önce yapmanız gereken bir konsept belirlemek. Mesela mizah sayfaları için konuşalım. Mizah sayfalarında büyümenin sırrı ülkede çok fazla benzeri olmayan bir konsept belirlemektir. Başka mizah sayfalarından da yararlanabilirsiniz. Daha sonra İntagram sayfanızı açın ve gönderilerinizi yüklemeye başlayın.
 • İlk gönderilerinizi paylaştıktan sonra diğer mizah sayfalarının gönderilerinin altına ilgi çekici yorumlar yapmanız size takipçi ve görüntülenme kazandıracaktır. Bunu tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıyorum. Bu işlemi uyguladıktan sonra sayfa görüntülenmeniz artmaya başlayacaktır.
 • Takipçi kasmak için size verebileceğim tavsiye takipçi sayfalarının veya büyük mizah sayfaların gönderilerinin altına “takibe takip” , “GT” gibi yorumlar yapmanız ve böyle yorumlar yapan kişileri takip etmeniz.
 • Diğer adımımız ise karşılıklı profil paylaşmak. Sizin konseptinize uygun mizah sayfalarıyla etkileşime girin ve tanışın. Daha sonra karşılıklı profillerinizi paylaşın(Bu işlem istatistiklerde ki etkileşiminizi artıracaktır.)
 • Eğer daha hızlı büyümek istiyorsanız belli bir kitleye ulaştıktan sonra diğer Instagram sayfalarına reklam verebilirsiniz. Mesela benim Instagram sayfam olan “1ncimovies” sayfasına reklam vermek için bana ulaşabilirsiniz. (Buradan gelenlere daha uygun bir fiyattan reklam veriyorum. 🙂 )
 • İnstagram gruplarına katılın. Bahsettiğim bu gruplar sayfalara destek olmak amaçlı açılan gruplardır. Paylaştığınız bu gönderiyi gruplarınıza atın ve orada bulunan sayfalardan gönderinizi beğenmelerini ve gönderilerinize yorum yapmalarını isteyin.
 • İlk başta sayfanızı takibe takip kasmanızı öneririm. Yeteri miktarda takipçiye ulaştığınızda yavaş yavaş takip ettiğiniz kişileri azaltabilirisiniz.
 • Bir zaman sonra sayfanızın gönderileri keşfete çıkmaya başlayacaktır. İşte bu zamandan sonra sayfanıza görüntülenmeler ve takipçiler yağdığını göreceksiniz.

İlginizi Çekebilir! – WhatsApp Plus Apk İndir 2020

Eğer bu yazdığım yolları adım adım izlerseniz kısa süre içerisinde İnstagram sayfanızı büyütürsünüz. Aklınıza takılan bir soru varsa aşağıdaki yorum kısmından bana bildirebilir ya da mizah sayfam olan “1ncimoves” kullanıcı adlı instagram sayfamdan bana ulaşabilirsiniz 🙂

“Instagram Sayfa Büyütme , Nasıl Instagram Sayfası Büyütülür? – 2020” üzerine 5 yorum

 1. herbal_nagehan_gulturk says:
  • Miraç Birinci says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir