Instagram Video İndirme Uygulaması Güncel! 2018
Kapat

Instagram Video İndirme Uygulaması Güncel! 2018

Anasayfa
Bilgisayar Instagram Video İndirme Uygulaması Güncel! 2018

Instagram video indirme nasıl yapılır? Instagram video indirme uygulaması nedir? İşte bu yazımda sorularınızın cevabını vereceğim.

En iyi sosyal platformlar arasında yer alan Instagram, gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Instagram, her güncellemesinden sonra kullanıcılarına yepyeni özellikler sunuyor. Ancak ne yazık ki bu özellikler arasında fotoğraf ve videoları indirme özelliği yok. Bu yüzden kendi işinizi kendiniz halletmeniz gerekiyor. Peki Instagram video indirme nasıl yapılır? Hadi gelin bu sorunuzun cevabına bir bakalım.

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’da video indirmek için “Snaptube” adlı uygulamayı yüklemeniz gerekmekte. Snaptube uygulaması yalnızca Instagramda değil YouTube ve Facebook gibi platformlarda da indirme yapmanıza olanak tanıyor. Bu yüzden Snaptube uygulamasını kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Snaptube Nasıl Kullanılır?

  • Snaptube uygulamasını indirdikten sonra yapmanız gereken şey gerçekten çok basit. Yapmanız gerekenleri aşağıda maddeler halinde açıkladım.
  • İnstagramda ya da YouTube’da indirmek istediğiniz herhangi bir video ya da fotoğraf belirleyin.
  • Belirlediğiniz bu fotoğrafın linkini kopyalayın.
  • Linki kopyaladıktan sonra sağ alt köşede sarı renkli bir indir butonu çıkacaktır. Butona tıklayın ve bekleyin.
  • Açılan ekranda tekrar ekranın sağ alt köşesindeki sarı renkli indirme butonuna tıklayın ve indirmek istediğiniz boyutu seçin ve indirin.

Yapmanız gereken işlemler bu kadar. Artık dilediğiniz zaman Snaptube ile istediğiniz YouTube ve Instagram videolarını indirebilirsiniz.

“Instagram Video İndirme Uygulaması Güncel! 2018” üzerine 3 yorum

  1. mrfirst says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir