İzlenmesi Gereken En Güzel Filmler | 1nciBlog
Kapat

İzlenmesi Gereken En Güzel Filmler

Anasayfa
Film İzlenmesi Gereken En Güzel Filmler

1-Yıldızlarası:Yıldızlararası filmi bir bilim kurgu filmidir. Filmin konusu ise dünyadaki enerji kaynaklarının bitmesi nedeniyle yaşanılacak yeni bir gezegen bulunmasıdır. Astroloji filmi olarak da nitelendirebileceğimiz bu filmin imdb puanı 8,6’dır. 

2-Esaretin Bedeli:Başarılı bir bankacı olan Andy, karısını ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan ömür boyu hapis cezası verilir. Hapiste başta red olmak üzere bir sürü arkadaş edinir. Yavaş yavaş hapihaneye uyum sağlayan Any, bilgisi ve kültürüyle çevresindekileri etkileyecektir.

3-Yüzüklerin Efendisi:Orta Dünya’nın bütün kaderi Aragorn’un elindedir. Bu durumda ona doğuştan verilen gücünü kullanabilecek mi? Bütün karanlık güçler toplanırken Gandalf, Gondor’un yıkık ordusunu toparlamaya çalışır. Gereken destek Rohan Kralı Theoden’den gelir. Theoden bu savaş için tüm savaşçılarını seferber eder. Ancak her şeye rağmen Gondor’u kuşatanlara karşı güçsüzdürler. Yüzük taşıyıcısının yolculuğunu tamamlaması için tek çareleri birbirlerine kenetlenmeleridir.

4-Dövüş Klübü:Jack ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Hayatı kronik uykusuzluk problemiyle çekilmez bir hal almıştır. Ailesi ve arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesiyle kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bir yolculuk sonrası döndüğünde evinin yanmış olduğumu gören Jack’in, arayabileceği tek kişi Tyler’dır. Jack, Tyler’ın yanına taşınır ve bundan sonra hayatı değişmeye başlayacaktır. Tyler liderliğinde bir dövüş klübüne katılır ve kısa zamanda piyasanın en iyisi haline gelirler.

5-Kara Şövalye:Bu filmde Batman suça karşı olan savaşını daha da ileriye götürüyor. Batman şehrin sokaklarını temizlemeye girişir. Ama daha sonradan bir suçla ve aynı zamanda çok zeki olan Joker ortaya çıkar ve Batman kendini büyük bir kargaşanın içinde bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir