Koronavirüs Konulu Film Yayınlanacak! Corona Zombies | 1nciBlog
Kapat

Koronavirüs Konulu Film Yayınlanacak! Corona Zombies

Anasayfa
Film Koronavirüs Konulu Film Yayınlanacak! Corona Zombies

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs şimdi ise filmlere konu oluyor. Yakında Koronavirüs konulu film olan Corona Zombies gösterime sunulacak.

Günümüzde uzun süredir gündemden düşmeyen Koronavirüs birçok film yapımcısını da etkilemiş durumda. ABD’de yer alan Full Moon Features isimli film şirketi Koronavirüs konulu film çıkaracaklarını açıkladı. Çıkaracak oldukları Corona Zombies isimli bu filmin odağında Koronavirüs olup bazı fantastik ögelere de yer verecek.

Şimdi Corona Zombies isimli Koronavirüs konulu filme yakından bakalım.

Corona Zombies Konusu

Koronavirüs Konulu Film

Koronavirüs’ten ilham alınan bu filmde günümüzde olduğu gibi bir salgın hastalık baş gösterecek ancak başta zenginler ve soylular olmak üzere bazı insanlar bu salgını pek ciddiye almayacaklar. Salgını ciddiye almayan bu insanlar yüzünden bir süre sonra virüs gitgide yayılacak ve artık hükümet işin içinden çıkamayacak duruma gelecektir. Ancak Koronavirüs konulu film olan bu filmde virüsün etkileri günümüzdeki gibi olmayacak. Yani belirtileri baş ağrısı ve öksürük olmayacak 🙂 . Filmin adından da anlamış olduğunuz üzere virüse yakalan insanlar birer zombiye dönüşecek ve diğer insanlara saldıracaklar. Yani Corona yüzünden insanlar birer birer zombiye dönüşecek ve Corona bulaşmamış insanlar da insanlığı kurtarmak için direnecekler.

Başta şiddet, korku ve fantastik ögelerin yer aldığını görecek olduğumuz Corona Zombies adlı bu filmin yapımcıları günümüzde de virüs vakalarının çok olduğu bu dönemde izleyicilerin filmi izlerken gülüp eğlenebileceklerinin de altını çiziyor. Yapımcıların bu sözlerinden sonra hem korku hem fantastik hem de komedi ögelerinin bir arada bulunacağı Corona Zombies filmi gerçekten de ilgi göreceğe benziyor.

“Koronavirüs Konulu Film Yayınlanacak! Corona Zombies” üzerine 1 yorum

  1. Ömer says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir