KYK Yurt İzni Nasıl Alınır? 2019
Kapat

KYK Yurt İzni Nasıl Alınır? 2019

Anasayfa
Nasıl Yapılır? KYK Yurt İzni Nasıl Alınır? 2019

KYK yurt izni nasıl alınır? KYK yurt izni nereden alınır? Yazımızda bu soruların cevabını vereceğiz. Hadi gelin cevaplarına birlikte bakalım.

KYK yurt izni nasıl alınır?” sorusundan önce “KYK yurt izni nereden alınır?” sorusunun cevabını vermek daha mantıklı olacaktır. KYK yurt iznini dilerseniz bina yöneticinizin yanına giderek dilerseniz de internet üzerin yapacağınız 1-2 dakikalık kısa bir işlemle kolayca alabilirsiniz. “Peki orasını anladık da KYK yurt izni nasıl alınır hocam?” diye bir soru sorduğunuzu duyar gibiyim.

Dilerseniz ve KYK yurt izninin nasıl alınacağını aşağıda sizlere kısaca anlatalım.

KYK Yurt İzni Nasıl Alınır?

KYK yurt izni almak için ilk önce yapmanız gereken şey genciz biz sistemine giriş yapmak. Buraya tıklayarak Genciz Biz sitesine giderek giriş yapabilirsiniz.

Genciz Biz sitesine giriş yaptıktan sonra ana sayfanızda bulunan izinler butonuna tıklayın.

KYK Yurt İzni Nasıl Alınır

Daha sonra açılan sayfadaki “Yeni izin talebi” butonuna tıklayın.

Genciz Biz İzin

Gelen ekranda izin alacağınız tarihleri, kalacağınız adresi ve size ulaşabilecekleri bir cep telefonu bilgilerini yazdıktan sonra bir izin talebi oluşturabilirsiniz.

KYK Yurt İzni Alma

Hepsi bu kadardı. Umarım yazımız sizler için faydalı olur. Ha bu arada unutmadan maalesef ki 22.00-06.00 saatleri arasında izin talebi oluşturamıyorsunuz. Bu yüzden temkinli olmakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir