LOL Mobile Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Açıklama!
Kapat

LOL Mobile Ne Zaman Çıkacak? – Yeni Açıklama!

Anasayfa
Haberler LOL Mobile Ne Zaman Çıkacak? – Yeni Açıklama!

LOL mobile çıkıyor mu? LOL mobile ne zaman çıkacak? Sorularının en güncel cevabını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

LOL yani League of Legends oyunu yapımcısı Riot Games geçtiğimiz yıl LOL mobile çıkacak iddiasını öne sürmüştü. LOL’ü mobile uyarlayacaklarını iddia eden Riot Games bu iddiayı ortaya attıktan hemen sonra çalışmalarına başlamıştı. Peki ama LOL mobile ne zaman çıkacak?

LOL’ün mobile çıkacağını söyleyen Riot Games LOL’ün ne zaman çıkacağı sorusunu net olarak yanıtlamadı ancak 2020 yılının ilk aylarında LOL’ün mobile çıkacağını işaret etmişlerdi.

Evet, Riot Games LOL’ün mobil versiyonunun 2020 yılının ilk aylarında çıkacağını işaret etti. Peki ama şuan Şubat ayındayız ve LOL mobile hala çıkmadı. Durum böyle olunca biz de LOL’ün mobile çıkacak olduğu zamanı tahmin etmeye çalıştık. Dilerseniz hemen tahminlerimizi sizlerle paylaşalım.

LOL Mobile Ne Zaman Çıkacak – Tahminler

Diğer oyunlarla kıyasladığımız zaman LOL’ün de mobile çıkış tarihinin 2020 yılının Nisan ayı olması ihtimalinin bir hayli yüksek olduğunu belirtmek istiyoruz.

Yani kıyas yolu ve Riot Games’in yapmış olduğu resmi açıklamaları dikkate aldığımızda LOL’ün mobile çıkış tarihi olarak 2020 yılının Nisan ayı olabileceğini düşünüyoruz.

Bu konu hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

LOL Mobil Ön Kayıt

LOL mobile henüz çıkmadı ancak LOL mobile ön kayıt yaptırmanız mümkün. LOL mobile ön kayıt yaptırmak için tek yapmanız gereken şey Google Play Store’dan LOL mobil sayfasına girmek ve oradaki “Ön Kayıt” butonuna tıklamak. Böyelikle LOL mobile ön kayıt yaptırmış olursunuz. Ayrıca oyun piyasaya sürüldüğünde oyunun çıktığı size anında bildirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir