Minecraft Earth Betası Çıktı! Minecraft Earth Nasıl İndirilir?
Kapat

Minecraft Earth Beta Çıktı! Minecraft Earth Nasıl İndirilir?

Anasayfa
Haberler Minecraft Earth Beta Çıktı! Minecraft Earth Nasıl İndirilir?

Dünyanın dört bir köşesinde oyuncu kitlesine sahip olan Minecraft, yakın zamanda duyurmuş olduğu artırılmış gerçeklik öğeleri ile geliştirilmiş Minecraft Earth beta sürümünü artık Türkiye’de kullanılabilir hale getirdi. Peki Minecraft Earth’de neler yeni? Minecraft Earth nasıl indirilir?

Minecraft Earth duyurulduğundan itibaren birçok oyuncu tarafından Türkiye’ye geleceği gün bekleniyordu. Artık o gün geldi. Google Play üzerinden Minecraft Earth‘e ön kayıt yaptıran kullanıcılar mail gönderilerek bildirildi. Ancak yine de birçok kişi Minecraft Earth beta sürümünün Türkiye’ye geldiğini bilmiyor.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Minecraft Earth’ü Google Play’den indirip oynayabilirsiniz. Peki Minecraft Earth’de neler yeni? Gelin bu sorunun cevabına bir bakalım.

Minecraft Earth – Google Play Store

Minecraft Earth Özellikleri Nelerdir?

Temelde Minecraft Earth’ü standart Minecraft sürümünden ayıran şey Minecraft Earth’ün artırılmış gerçeklik ürünleri ile piyasaya sürülmesidir. Yani Minecraft Earth ile gerçek dünya üzerinde bulunan herhangi bir bölgede Minecraft oynayarak hayatta kalma mücadelesi verebileceksiniz. Böylelikle Minecraft oynamak sizin için daha zevkli bir hal alacaktır.

Ayrıca Minecraft Earth ile başkalarının dünyasına da girme şansınız olacak. Mesela bir arkadaşınız kendi dünyasını oluşturdu siz gidip bu arkadaşınızın dünyasına girebileceksiniz. 

Minecraft Earth sayesinde evinizin önündeki sokakta bile Minecraft deneyimi yaşayabileceksiniz. Piyasaya damga vuracak olan Minecraft Earth oyununun reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

                           

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir