Netflix 1 Aylık Deneme Sürümünü Kaldırdı! | 1nciBlog
Kapat

Netflix 1 Aylık Deneme Sürümünü Kaldırdı!

Anasayfa
Genel Netflix 1 Aylık Deneme Sürümünü Kaldırdı!

Popüler dizi ve film yayın platformu Netflix almak isteyen kişiler, ilk ay deneme sürümü olarak Netflix’i kullanabiliyorlardı. Netflix artık bu uygulamayı kaldırdı.

Günümüzün popüler yayın platformlarından biri olan Netflix üye sayısını arttırmak için kullanıcılara çeşitli kampanyalar sunuyordu. Bu kampanyalardan biri olan Netflix ücretsiz 1 ay deneme sürümü kampanyası ile kullanıcılar Netflix’i 1 ay ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorlardı. Ancak son günlerde Netflix 1 ay deneme sürümü kampanyasını kaldıracağını duyurdu.

Yani artık Netflix almak isteyen kullanıcılar deneme sürümünü kullanamayacak. Tabii Netflix bu kötü durum konusunda da bir açıklama yaptı. İşte Netflix’in açıklaması:

Netflix olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz.

Netflix yeni üyeler kazanmak için 1 aylık deneme sürümünden daha farklı kampanyalar yapacağını açıkladı. Kısacası Netflix deneme sürümü kampanyasını kaldırdı ancak Netflix üyesi olmak isteyen ve kafasında soru işaretleri bulunan kullanıcılar için de yeni bir kampanya yapacaklarını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir