Netflix Pin Kodu Nedir? Netflix Pin Kodu Kaçtır?
Kapat

Netflix Pin Kodu Nedir? Netflix Pin Kodu Kaçtır?

Anasayfa
İnternet Netflix Pin Kodu Nedir? Netflix Pin Kodu Kaçtır?

Bu yazımızda sizlere “Netflix pin kodu nedir?” ve “Netflix pin kodu kaçtır?” sorularının cevabını vereceğiz. Dilerseniz hemen başlayalım.

Netflix film ve dizilerin yayınlandığı ücretli bir platformdur. İnsanlar dizileri ve filmleri kaliteli ve kolay bir şekilde izlemek için Netflix satın alırlar. Böylelikle en kaliteli dizilere ve filmlere Netflix ile ulaşmış olurlar. Ancak Netflix’e üye olup satın aldıktan sonra bir diziyi ya da filmi izlemek için üzerine tıklarsınız ve karşınıza size Netflix pin kodu soran bir pencere açılır. Tabii siz Netflix’e üye olurken pin belirlemediğiniz için ilk başta şaşırırsınız. Ama şaşırmanıza hiç gerek yok çünkü Netflix herkes için otomatik bir pin belirliyor.

Otomatik belirlenen Netflix pin kodu herkeste aynı olup “0000” şeklindedir. Yani Netflix’de dizi ya da film izlemek istediğiniz zaman size pin soran ekrana “0000” yazmanız yeterlidir. Şunu da belirtmeliyiz ki Netflix pin kodunuzu değiştirmeniz mümkün.

Netflix Pin Kodu Nasıl Değiştirilir?

Netflix pin kodunuzu değiştirmek için öncelikle Netflix hesabınızı açın ve sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayarak Ayarlar > Hesap Ayrıntıları yolunu izleyin. Tarayıcınızda bir Netflix sekmesi açılacaktır. Açılan Netflix sekmesinden “Ebeveyn Kontrolleri” seçeneğini seçin. Bu kısma ulaşabilmeniz için size Netflix hesabınızın şifresini soracaktır. Şifreyi girin ve açılan ekranda “Pin Kodu” yazan yeri dilediğiniz gibi değiştir. Artık istediğiniz pin kodunu belirleyebilirsiniz. Aşağıdaki görsellerden yardım alabilirsiniz.

Netflix Pin Kodu Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir