Netflix Ruleti ile Dizi ve Film Önerisi Alabilirsiniz | 1nciBlog
Kapat

Netflix Ruleti ile Dizi ve Film Önerisi Alabilirsiniz

Anasayfa
İnternet Netflix Ruleti ile Dizi ve Film Önerisi Alabilirsiniz

Netflix’de dizi ya da film izlemek istiyor ama bir türlü ne izleyeceğinizi seçemiyorsanız kesinlikle Netflix ruletini denemelisiniz.

Günümüzde dizi ve film izleme platformlarının kralı diyebileceğimiz Netflix gün geçtikçe abone sayısını arttırıyor. Ülkemizde de artık yavaş yavaş yaygın hale gelen Netflix ile yüksek kalitede dizi ve film izleme keyfine erişebiliyorsunuz. Ancak içeriğinde birçok dizi ve film bulunması nedeni ile bazen insanlar Netflix‘de ne izleyeceklerine bir türlü karar veremiyorlar. Bu gibi durumlarda Netflix‘i açıp dakikalarca boş boş ekrana bakmak yerine yapabileceğiniz çok daha iyi bir şey var! Tabii ki de bir Netflix ruleti aracı olan Reelgood sitesini denemek.

Reelgood ile Netflix‘de size en uygun olan diziyi ya da filmi kolayca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Reelgood sitesine gidip hemen ilk sayfada bulunan boşlukları doldurmak. İlk önce size hangi tür dizi ve filmlerden hoşlandığınızı soran Netflix ruleti daha sonra ise IMDB puanını seçmenize de olanak sağlıyor. Bu sayede size en uygun ve puanı yüksek olan diziyi ya da filmi kolayca bulabiliyorsunuz.

Netflix Ruleti Nasıl Kullanılır?

Bir Netflix ruleti olan Reelgood sitesini nasıl kullanacağınızı üstünkörü anlattık. Ancak aşağıda sizlere Netflix ruletini nasıl kullanacağınızı birkaç görsel yardımıyla da anlatacağız.

İlk önce Reelgood sitesine gidin. Karşınıza üzerinde birkaç tane seçenek olan bir ekran çıkacaktır. Bu seçeneklerden ilki “Genre” seçeneğidir. Bu seçeneğin hemen yanındaki kutucuğa tıklayarak hangi tür dizi ve filmlerden hoşlandığınızı belirtebilirsiniz.

Netflix Ruleti

Hemen ardındaki seçenekte ise film ya da televizyon programı seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Her ikisi de sizin için uygunsa ikisini de işaretli halde bırakın. Daha sonra IMDB puanını ve eşleştirme yüzdesini seçerek “Spin” butonuna tıklayın.

“Netflix Ruleti ile Dizi ve Film Önerisi Alabilirsiniz” üzerine 1 yorum

  1. Eda says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir