Kapat

OSM Promosyon Kodu – 2019 Güncel!

Anasayfa
Oyun OSM Promosyon Kodu – 2019 Güncel!

OSM Promosyon Kodu” başlıklı yazımıza hoşgeldiniz değerli 1nciBlog takipçileri. Bu yazımızda sizlere OSM promosyon kodu listesini vereceğiz. Umarız yazımız sizler için faydalı olur.

OSM yani Online Soccer Manager oyunu en popüler online menajerlik oyunlarından biridir. OSM oyununda amaç bir takım kurmak ve kurduğunuz bu takım ile rakiplerinizi yenerek ödüller kazanmaktır. Ancak oyunda ilerledikçe rakiplerinizi yenmenizin de zorlaşacağını söylemekte fayda var. İşte bu gibi bir durumda yapabileceğiniz en mantıklı şey OSM promosyon kodu aramak ve bulduğunuz bu OSM promosyon kodunu kullanarak ödüller kazanmak.

Peki ama bu OSM promosyon kodunu nereden bulacağız? Hiç telaşlanmayın. Aşağıda sizler için OSM promosyon kodu listesi hazırladık. Dilerseniz fazla uzatmayalım ve hemen sizlere OSM promosyon kodu listemizi sunalım.

İlginizi Çekebilir!

OSM Promosyon Kodları Listesi:

OSM Promosyon Kodları

Fiusgamer = 50 coins kazandırır.

Babobey68 = 25 coins kazandırır.

Loyalbc = 50 coins kazandırır.

Ovidiu = 25 coins kazandırır.

OSM100 = 100 coins kazandırır.

Muuhpro = 25 coins kazandırır.

Localbc = 50 coins kazandırır.

SORRY2017  = 50 coins kazandırır.

Yukarıda sizlere vermiş olduğumuz OSM promosyon kodları ile bedava coins kazanabilirsiniz. Bunun dışında aşağıda da sizlere vermiş olduğumuz bedava OSM coins kazanma taktikleri ile de coins kazanabilirsiniz.

OSM Coins Kazanma Taktikleri:

  1. Yeni bir lig oluşturup arkadaşlarınızı davet ederek her davet ettiğiniz kişi için 50 coins kazanabilirsiniz.
  2. Oyunun içindeki reklamları izleyerek bedava coins kazanabilirsiniz.
  3. Arkadaşlarınızı davet edin bölümüne girip her davet ettiğiniz arkadaşınız için 50 coins kazanabilirsiniz. Ama unutmayın bu işlemi sadece 10 kez tekrarlayabilirsiniz.
  4. Oyuna giriş yapptığınızda sağ üst köşede bulunan profil bölümüne tıklayarak hergün sizlere verilen bedava hediyeleri alabilirsiniz.

Hepsi bu kadardı :). Umarım yazımız sizler için faydalı olmuştur.

Not: Yeni OSM promosyon kodu geldikçe yazımıza ekleyeceğiz. Sizlerde bildiğiniz OSM promosyon kodlarını yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir