OSM Promosyon Kodu - 2020 Güncel! | 1nciBlog
Kapat

OSM Promosyon Kodu – 2020 Güncel!

Anasayfa
Oyun OSM Promosyon Kodu – 2020 Güncel!

OSM Promosyon Kodu” başlıklı yazımıza hoşgeldiniz değerli 1nciBlog takipçileri. Bu yazımızda sizlere OSM promosyon kodu listesini vereceğiz. Umarız yazımız sizler için faydalı olur.

OSM yani Online Soccer Manager oyunu en popüler online menajerlik oyunlarından biridir. OSM oyununda amaç bir takım kurmak ve kurduğunuz bu takım ile rakiplerinizi yenerek ödüller kazanmaktır. Ancak oyunda ilerledikçe rakiplerinizi yenmenizin de zorlaşacağını söylemekte fayda var. İşte bu gibi bir durumda yapabileceğiniz en mantıklı şey OSM promosyon kodu aramak ve bulduğunuz bu OSM promosyon kodunu kullanarak ödüller kazanmak.

Peki ama bu OSM promosyon kodunu nereden bulacağız? Hiç telaşlanmayın. Aşağıda sizler için OSM promosyon kodu listesi hazırladık. Dilerseniz fazla uzatmayalım ve hemen sizlere OSM promosyon kodu listemizi sunalım.

İlginizi Çekebilir!

OSM Promosyon Kodu 2020 Listesi:

OSM Promosyon Kodu

wanhelsing = 100 coins kazandırır. (Yeni)

gizlihazineler = 50 coins kazandırır. (Yeni)

PerformanceCompensation3 = 25 boss coins kazandıran kod. (Yeni)

dargman69 = 50 coins kazandırır. (Yeni)

kafalar = 100 coins kazandırır. (Yeni)

Fiusgamer = 50 coins kazandırır.

Babobey68 = 25 coins kazandırır.

Loyalbc = 50 coins kazandırır.

Ovidiu = 25 coins kazandırır.

OSM100 = 100 coins kazandırır.

Muuhpro = 25 coins kazandırır.

Localbc = 50 coins kazandırır.

SORRY2017  = 50 coins kazandırır.

Yukarıda sizlere vermiş olduğumuz OSM promosyon kodları ile bedava coins kazanabilirsiniz. Bunun dışında aşağıda da sizlere vermiş olduğumuz bedava OSM coins kazanma taktikleri ile de coins kazanabilirsiniz.

Not: Yeni OSM promosyon kodu geldikçe yazımıza ekleyeceğiz. Sizlerde bildiğiniz OSM promosyon kodlarını yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Bir diğer yazımız olan “OSM Taktikleri 2020” başlıklı yazımızda en iyi OSM taktiklerini anlattık. Dilerseniz bakabilirsiniz.

OSM Coins Kazanma Taktikleri:

 1. Yeni bir lig oluşturup arkadaşlarınızı davet ederek her davet ettiğiniz kişi için 50 coins kazanabilirsiniz.
 2. Oyunun içindeki reklamları izleyerek bedava coins kazanabilirsiniz.
 3. Arkadaşlarınızı davet edin bölümüne girip her davet ettiğiniz arkadaşınız için 50 coins kazanabilirsiniz. Ama unutmayın bu işlemi sadece 10 kez tekrarlayabilirsiniz.
 4. Oyuna giriş yapptığınızda sağ üst köşede bulunan profil bölümüne tıklayarak hergün sizlere verilen bedava hediyeleri alabilirsiniz.

OSM Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Sizlere OSM promosyon kodlarını verdik ama “OSM promosyon kodunu nasıl kullanılır?” sorusunun cevabını vermedik. OSM promosyon kodunu nasıl kullanacağınızı ve nereye yazacağınızı şimdi sizlere kısaca anlatalım.

OSM hesabınıza girin ve sağ üst köşede bulunan menü işaretine tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçeneklerden “İş Kulübü” seçeneğini seçin.

OSM Promosyon Kodu

Daha sonra karşınıza gelen ekranın sol alt köşesinde görmüş olduğunuz “Promosyon Kodu” butonuna tıklayın ve gelen kutucuğa OSM promosyon kodunuzu yazın.

OSM Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır

Yukarıda sizlere vermiş olduğumuz OSM promosyon kodlarından dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz.

“OSM Promosyon Kodu – 2020 Güncel!” üzerine 9 yorum

 1. Burak says:
 2. baran says:
  • Miraç Birinci says:
 3. Halit says:
 4. cemal says:
 5. frwef says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir