Pubg Erangel'de En Çok İşaret Fişeği Nerede Çıkıyor?
Kapat

Pubg Erangel’de En Çok İşaret Fişeği Nerede Çıkıyor?

Anasayfa
Oyun Pubg Erangel’de En Çok İşaret Fişeği Nerede Çıkıyor?

Pubg Erangel’de en çok işaret fişeği nerelerde çıkıyor? Eğer siz de işaret fişeği bulmak istiyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız.

Bilmiş olduğunuz üzere Pubg’nin bilgisayar versiyonunda ya da Pubg Mobile’da işaret fişeği kullanarak airdropları ayağınızın dibine kadar getirtebiliyorsunuz. Bu sayede işaret fişeği oyunculara çok büyük avantajlar sağlıyor. Tabii bu avantajlardan yararlanabilmek için ilk önce işaret fişeği bulmanız gerekiyor ama işaret fişeğini nasıl kolay bir şekilde bulacağınızı bilmiyorsunuz.

Hiç merak etmeyin! Bu yazımızda sizlere Pubg’de nasıl işaret fişeği bulabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Dilerseniz fazla oyalanmadan hemen konumuza geçelim.

Pubg Erangel’de En Çok İşaret Fişeği Nerede?

Pubg Erangel haritasında işaret fişeği çıkma olasılığı çok yüksek olan 5 yer var. İşaret fişeklerinin bu yerlerin tam olarak neresinde çıktığını sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Hadi başlayalım!

Pochinki:

Pochinki

İşaret fişeğini bulma olasılığınız en fazla olduğu yer Pochinki’dir. Ama ne yazık ki hayatta kalma olasılığınızın en az olduğu yer de Pochinki’dir. Çünkü Pochinki de muazzam bir loot bulunduğu için her oyundan en az 15 kişi Pochinki’ye atlayış yapıyor. Eğer siz de buraya atlayış yapıp işaret fişeği bulmak istiyorsanız rakiplerinizden önce yere inmeye çalışıp onlardan önce silahlanıp hepsini lobiye göndermelisiniz. Daha sonra detaylı bir loot yaparsanız kesinlikle işaret fişeği bulursunuz.

Shelter:

Shelter Tüneli

Eminim ki bir çok kişi Shelter’da işaret fişeği çıktığını hiç düşünmemiştir. Ama gerçek şu ki Erangel haritasının Shelter bölümünde bulunan tünellerde yüksek ihtimalle işaret fişeği çıkabiliyor. Ayrıca bu tünele de pek fazla kişi atlayış yapmıyor. Bu sayede hayatta kalıp maça tutunma şansınız da bir hayli artıyor. Eğer işaret fişeği bulmak istiyorsanız Shelter’da bulunan tünele kesinlikle atlayış yapmanızı size öneririm.

Gatka:

Erange’de işaret fişeği bakımından zengin olan diğer bir yer ise Gatka’dır. Gatka Pochinki’ye yakın bir yer olamasına rağmen Gatka’da çok fazla ev bulunmaz. Ancak bu sakın sizi yanıltmasın. Evet Gatka’da çok fazla ev yok ama kesinlikle işaret fişeği çıkma olasılığı çok yüksek. Eğer çok fazla çatışmaya girmeden işaret fişeği bulmak istiyorsanız Gatka’ya atlayış yapmanızı size önerebilirim.

School:

İşaret fişeğinin çıkma olasılığının yüksek ama aynı zamanda da oyunda en çok atlayış yapılan yerlerden biri de School’dur. School’da işaret fişeği bulmak istiyorsanız yine aynen Pochinki’de olduğu gibi rakiplerinizden daha hızlı bir şekilde iniş yapmalısınız. Tabii okulun çatısından etrafa daha rahat hakim olabileceğiniz için çatıya atlamaya çalışmak sizin için daha avantajlı olacaktır. İlk çatışmaya girecek kadar silahlandıktan sonra rakiplerinizi bir bir lobiye gönderin, o işaret fişeklerini bulun ve airdrobunuzu ayağınızın dibine kadar getirtin.

Sosnovka Millitary Base:

Millitary Base Hangarlar

İşaret fişeğinin en çok çıktığı yerlerden biri olarak Sosnovka Millitary Base bölümünü de gösterebiliriz. Ha unutmadan burayı en sona yazmış oluşum burada işaret fişeği çıkma olasılığının en az olduğu anlamına gelmiyor.

Sosnovka Millitary Base’de en çok işaret fişeği çıkan yer hangarlardır. Bu yüzden Millitary Base’e atladıktan sonra ilk önce hangarlara gidip bakmanız çok daha mantıklı olacaktır. Yalnız unutmamanız gereken önemli bir nokta var. O da Millitary Base’in haritanın dış tarafında kalıyor olması. Tabii bu durumun çok fazla sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Çünkü Millitary Base’in yakınlarında bir sürü araç bulup oradan hızlıca çıkmanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan “Apex Legends Sistem Gereksinimleri” adlı yazımızda Apex Legends sistem gereksinimleri ve Apex Legends oyunu hakkında bilgiler verdik. Dilerseniz bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir