Pubg İşaret Fişeği ile Adam Öldürmek Mümkün mü? | 1nciBlog
Kapat

Pubg İşaret Fişeği ile Adam Öldürmek Mümkün mü?

Anasayfa
Oyun Pubg İşaret Fişeği ile Adam Öldürmek Mümkün mü?

Pubg işaret fişeği nedir? Pubg işaret fişeği ile adam öldürmek mümkün müdür? Bu soruların cevapları tüm ayrıntıları ile yazımızda.

Günümüz oyuncularının en çok oynamış olduğu oyunlardan birisi olan Pubg gün geçtikçe daha çok oyuncuya erişerek oyuncu kitlesini arttırıyor. Gerek bilgisayar sürümünde gerekse de mobil sürümünde milyonlara hitap eden Pubg oyununda amaç rakipleri öldürüp sona kalarak çorba parasını çıkartmaktır 🙂 . Ancak ayrıntılı bir şekilde inceleyecek olursak Pubg oyunu gerçekten de içeriği çok zengin olan bir oyundur. Bu yüzden konumuzun dışına çıkmamak için hemen hatırlatalım. Biz bu yazımızda işaret fişeğini inceleyeceğiz. Tabii ki bunu sizleri çok fazla sıkmadan yapmaya çalışacağız. Hadi hemen başlayalım.

İlk önce “işaret fişeği nedir?” sorusuna bir cevap vermemiz gerekiyor. Daha sonra ise işaret fişeği ile yapabileceğiniz şeyleri sizlere anlatacağız.

Pubg İşaret Fişeği Nedir?

Pubg İşaret Fişeği

Çok zengin bir içeriğe sahip olan Pubg’nin bir ögesi de işaret fişeğidir. İşaret fişeğini kullanarak tam dibinize bir tane içi dolu dolu drop getirme şansına sahip olursunuz 🙂 . Tabii gelecek olan bu drop uçak ile geleceği için bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu süre zarfında da rakiplerinizin sizi öldürmemesi için her an tetikte olmalısınız. Ancak bu sayede sipariş ettiğiniz drop’a rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Peki işaret fişeği nasıl kullanılır? Pubg’de işaret fişeği ile adam öldürmek mümkün mü? Gelin şimdi sırasıyla bu soruların cevabını verelim.

Pubg İşaret Fişeği Nasıl Kullanılır?

Pubg’i yeni oynamaya başlayan kişiler işaret fişeğini nasıl kullanmaları gerektiğini bilemeyebilirler. Bu yüzden işaret fişeğini yanlış kullanmaları sonucunda büyük bir fırsatı geri tepmiş olurlar.Diyelim ki siz de Pubg’de bir tane işaret fişeği buldunuz. Bu işaret fişeğini doğru kullanmanız ve drop’u ayağınıza getirmeniz için tek yapmanız gereken şey işaret fişeğini havaya sıkmaktır. Bu tıpkı gerçek hayattaki yardım fişeği gibidir.

İşaret fişeğini havaya sıktıktan sonra hemen üstünüzde kırmızımsı bir duman belirir ve drop gelene kadar o küçük kırmızı duman üstünüzden kalkmaz. Yani drop’un düşeceği yer belli olur. Bu yüzden de drop’u almak isteyen bir çok oyuncu başınıza üşeşebilir. Her an elinizin silahta olmasında fayda var 🙂 .

Pubg İşaret Fişeği ile Adam Öldürmek Mümkün müdür?

Pubg’de işaret fişeğini kullanarak AWM, Groza ve Aug gibi silahlara sahip olma şansınız varken bazı oyuncular işaret fişeği ile adam öldürmeyi deneyebiliyor. Ancak üzülerek belirtmeliyiz ki Pubg’de işaret fişeğini kullanarak adam öldürmeniz hatta adama zarar bile vermeniz mümkün değil. İstediğiniz kadar yakından sıkın düşmanınıza işaret fişeği ile hiçbir şekilde zarar veremezsiniz. Bunun yerine sizleri işaret fişeğini havaya sıkarak AWM gibi üstün bir silaha sahip olmaya davet ediyorum 🙂 .

Bu soruların haricinde çokça sorulan diğer bir soru da “Pubg işaret fişeği neden sürekli araba veriyor?” sorusudur. Gelin sizleri fazla sıkmadan bu sorunun cevabını da kısaca verelim.

Pubbg İşaret Fişeği Neden Sürekli Zırhlı Araç Veriyor?

Pubg’de işaret fişeği bulan bazı oyuncular düşen drop kutusunu kimse alamasın diye gözlerden uzak bir yerde işaret fişeğini kullanıyorlar. İşaret fişeğini attıkları bu yer genelde güvenli alanın dışında ya da güvenli alanın dışına çok yakın bir yer olabiliyor. Ayrıca kırmızı bölgede iseniz de yanınıza zırhlı araç inme olasılığı bir hayli yüksek. Bu yüzden dolayı da oyun fırlattığınız işaret fişeğine karşılık alana rahatça girebilesiniz diye zırhlı araç veriyor. Bazen bu durum algoritma sorunlarından da olabiliyor. Yani güvenli alandaysanız ve birazcık şansınız varsa size zırhlı araç değil drop gelecektir 🙂 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir