Pubg Miramar En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler!
Kapat

Pubg Miramar En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler!

Anasayfa
Oyun Pubg Miramar En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler!

Pubg Miramar’da en çok işaret fişeği nerede çıkıyor? Pubg Miramar işaret fişeği yerleri nerelerdir? İşte yazımızda bu soruların cevabını bulacaksınız.

Pubg oynarken artık herkesin en çok istediği şey işaret fişeği bulmak. Biz de bu yüzden sizler için Pubg oyunundaki en çok işaret fişeği çıkan yerleri derlemeye başladık. Mesela bir önceki yazımız olan “Pubg Erangel’de En Çok İşaret Fişeği Nerede Çıkıyor?” başlıklı yazımızda Pubg’nin Erangel haritasında en çok işaret fişeği çıkan yerleri derlemiştik. İşte şimdiki yazımızda ise Pubg Miramar haritasındaki en çok işaret fişeği çıkan yerleri derleyeceğiz. Dilerseniz fazla uzatmadan hemen başlayalım.

1-Pecado

En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler(Pecado)

Miramar haritasının şüphesiz ki en kalabalık yeri olan Pecado’da işaret fişeği bulma olasılığınız çok yüksek. Zaten bu yüzdendir ki Pecado’ya iniş yapan oyuncu sayısı da epey fazla. Eğer bu oyuncular arasında sıyrılıp işaret fişeğini bulmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey tek katlı evlere bakmanız. Çünkü Pecado’da işaret fişeği bulan oyuncuların büyük çoğunluğu bu işaret fişeklerini tek katlı evlerde buluyorlar.

2-Power Grid

En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler(Power Grid)

Miramar’da işaret fişeği çıkma olasılığının oldukça yüksek olduğu yerlerden biri de Power Grid bölgesidir. Power Grid bölgesinde işaret fişeği avına çıkmak istiyorsanız ilk olarak bu bölgedeki hangarlara bakmanızı öneririz. Zira Power Grid bölgesinde işaret fişeği bulanların da büyük çoğunluğu işaret fişeklerini hangarlarda buluyor.

3-El Azahar

En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler(El Azahar)

Miramar haritasında en çok işaret fişeği çıkan yerler arasında olan El Azahar bölgesi çok yakınından uçak geçmediği sürece sakin bir bölgedir. Bu bölgede işaret fişeği bulma olasılığınız biraz önce bahsettiğimiz diğer 2 bölgeye göre biraz daha düşük ancak yine de işaret fişeği çıkma olasılığı gayet yüksek bir bölge. Bu yüzden El Azahar bölgesine atlayıp şansınızı denemeniz akıllıca bir hareket olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir