Pubg Vikendi Drop Mağarası Girişi Nerede? | 1nciBlog
Kapat

Pubg Vikendi Drop Mağarası Girişi Nerede?

Anasayfa
Oyun Pubg Vikendi Drop Mağarası Girişi Nerede?

Pubg Vikendi drop mağarası nerede? Pubg karlı harita gizli mağara nerede? İşte yazımızda bu sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Pubg, gerek bilgisayar gerek PlayStation gerekse de mobil sürümlerinde çokça oyuncu kitlesine sahip bir online savaş oyunudur. Çok zengin bir içeriğe sahip olan bu oyun oyuncularına daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak adına sürekli olarak güncellemeler ile yenilikler getirmektedir. Bu yeniliklerden bir tanesi Vikendi haritasında bir drop mağarası yapılmasıdır. Ancak bazı oyuncuların bu gizli mağaradan yani drop mağarasından haberleri dahi olmayabiliyor. Bu yüzden yazımızda sizlere Pubg Vikendi drop mağarasının nerede olduğunu göstereceğiz. Böylelikle sizler de Vikendi drop mağarasına girip güzel bir loota sahip olabileceksiniz.

Öncelikle Vikendi haritası hakkında kısa bir bilgi verelim. Daha sonra gizli mağaranın nerede olduğunu gösterelim.

Pubg Vikendi Haritası

20 Aralık 2018’de 134.2 MB boyutunda çıkan Vikendi haritası soğuk ve karlı bir görünüme sahiptir. İlk çıktığı tarihten bu yana çok fazla ilgi gören ve en çok oynanan haritalar arasına girmeyi başarabilen Vikendi haritası bu ilgiyi içeriğinde bulundurduğu drop mağarasına borçlu olduğu söylenebilir. İşte Vikendi haritasının en önemli özelliği olan bu drop mağarasının nerede olduğunu aşağıda sizlere bir görsel yardımıyla göstereceğiz.

Pubg Vikendi Drop Mağarası Nerede?

Pubg Vikendi Drop Mağarası

Pubg Vikendi haritasında bulunan drop mağarası aslında denize çok yakın olmadığı için kolay ulaşılabilir bir yerdedir. Ancak drop mağarasına kolayca atlayış yapabilmeniz için uçağınız mağaranın yakınlarından geçmelidir. Tabi ki uçak mağaranın yakınlarından geçtiği zaman da mağaraya çok fazla kişinin atlayacağını göz önünde bulundurmalısınız. Bu durumda yapabileceğiniz en mantıklı şey erkenden mağaraya inip kuşanarak rakiplerinizi tek tek avlamak olur 🙂 .

Eğer uçak drop mağarasının yakınlarından geçmiyorsa oraya yürüyerek gitmeniz çok riskli. Kesinlikle bir araba bulmanızı öneririm. Zaten mağaranın duvarını kırmanız için arabaya ihtiyacınız olacaktır. Ancak elinizi çabuk tutmalı ve oraya herkesten önce siz gitmelisiniz. Aksi taktirde hazırlıksız olduğunuz için mağaraya sizden önce giren rakipleriniz sizi lobiye gönderebilir.

Kısaca her iki olasılıkta da drop mağarasındaki loota sahip olmak için mağaraya en erken sizin ulaşmanız gerekiyor. Eğer mağaraya ilk ulaşan kişi olmayı başarırsanız size tavsiyem içeride bekleyin ve dışarıdan gelen rakiplerinizi tek tek saf dışı bırakın 🙂 .

Pubg Vikendi Drop Mağarasına Nasıl Girilir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi drop mağarasına girebilmeniz için ilk önce bir araba bulmalısınız. Çünkü drop mağarasının duvarını kırmak için arabaya ihtiyacınız olacaktır. Daha sonra araba ile drop mağarasına gidip görselde gösterdiğimiz taşa çarpmalısınız. Böylelikle drop mağarasının girişi açılacaktır. Giriş açıldığında içeriye girip hızlıca loot yapmalısınız yoksa arkadan gelenler sizden önce davranıp sizi öldürebilirler. Loot yaptıktan sonra rakiplerinizi temizleyip geldiğiniz arabayla hemen oradan kaçmalısınız.

Bu sayede çorba paranızı çıkartabileceğiniz bir donanıma sahip olursunuz. Hepinize iyi eğlenceler 🙂 .

“Pubg Vikendi Drop Mağarası Girişi Nerede?” üzerine 3 yorum

  1. Davut says:
  2. Mehmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir