Pubg Vikendi En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler!
Kapat

Pubg Vikendi En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler!

Anasayfa
Oyun Pubg Vikendi En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler!

Pubg Vikendi’de en çok işaret fişeği çıkan yerler neresidir? Vikendi’de en çok nerede işaret fişeği çıkıyor? İşte yazımızda bu sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Pubg’nin en farklı haritası olan Vikendi’nin çok sevilmesinin nedenlerinden birincisi karlı bir bölge olma özelliğine sahip olması, ikincisi ise diğer haritalara göre Vikendi’de daha fazla işaret fişeği çıkması. Tabii çoğu oyuncunun Vikendi haritasını tercih etmesinin en önemli nedeni işaret fişeği bulma ihtimalinin fazla olmasıdır. Biz de bunu farkettiğimizden sizler için “Pubg Vikendi En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler” başlıklı bir yazı yazma gereği duyduk. Umarım yazı hoşunuza gider.

Unutmadan! Bir önceki yazımız olan “Pubg Miramar En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler” başlıklı yazımızda da Miramar haritasında en çok işaret fişeği çıkan yerleri sizler için derlemiştik. Dilerseniz bakabilirsiniz.

1-Goroka:

Goroka, haritanın tam ortasında yer alan bir bölge olduğu ve çok iyi bir loota sahip olduğu için çok fazla kişinin buraya iniş yaptığını söyleyebiliriz. Goroka’da işaret fişeği bulmak için dikkat etmeniz gereken en önemli şey rakiplerinize karşı agresif değil de daha çok sakin ve akıllıca bir oyun sergilemektir. Goroka’dan sağ çıkmayı başarırsanız zaten işaret fişeğine de sahipsiniz demektir.

2-Podvosto:

Podvosto bölgesi de yine Goroka gibi ortalarda yer alan bir bölge olduğu için dikkat çekmektedir. Ayrıca bu bölgeye iniş yaparsanız işaret fişeği bulmasanız bile çok güzel bir loot ile bölgeden çıkabilirsiniz. Tabii Podvosto’da işaret fişeği bulma olasılığınız da bir hayli yüksek.

3-Dobro Mesto:

Dobro Mesto bölgesi haritanın kıyı kesiminde yer alan bir bölgedir. Bu yüzden Vikendi haritasında bulunan 42 deniz aracından 10 tanesi bu bölgede bulunuyor. Dobro Mesto bölgesine indiğinizde sizi büyük bir yerleşim alanı karşılayacağından işaret fişeğini bulmak için iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Ama hiç umutsuzluğa kapılmayın. Dobro Mesto bölgesinde işaret fişeği bulma olasılığınız bir hayli yüksek!

4-Trevno:

Vikendi haritasının en çok işaret fişeği çıkan yerlerinden biri olan Trevno da aynı Dobro Mesto gibi haritanın kıyı kesiminde yer alan bir bölgedir. Bu bölgede işaret fişeği bulmak istiyorsanız ilk olarak tek katlı evlere bakmalısınız. Çünkü Trevno’da işaret fişeği bulan oyuncular genellikle işaret fişeklerini tek katlı evlerde buluyor. Ayrıca kaçış planınız için bu bölgede yer alan teknelerden de yararlanabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir