PUBG Yeni Özellik Getiriyor! Botlarla Eğitim Modu | 1nciBlog
Kapat

PUBG Yeni Özellik Getiriyor! Botlarla Eğitim Modu

Anasayfa
Oyun PUBG Yeni Özellik Getiriyor! Botlarla Eğitim Modu

Kullanıcılarının isteklerine önem veren Pubg, yakın zamanda yeni bir özellik getirmeyi planlıyor. Pubg yeni özelliği, 28 Nisan 2020’de başlayacak olan sezonda kullanıma sunacağı bekleniyor.

Pubg özellikle oyuncuların isteklerini yerine getirmeye ve şikayetlerini çözümlemeye oldukça özen gösteriyor. Pubg’nin konsol versiyonlarını üreten ekiplerin başında olan Joon Choi şu açıklamalarda bulunarak getirilecek olan yeni özellikle sorunların çözüleceğine işaret etti:

“Son 3 yılda, birçok oyunda olduğu gibi, oyuncularımızın sahip olduğu genel beceri seviyesinin önemli ölçüde arttığını gördük. PUBG’nin en başarılı oyuncuları, becerilerini ve kendilerini geliştirmeye devam ediyor.”

Ayrıca kullanıcıların sürekli şikayet ettiği bir konu olan seviyeleri çok farklı oyuncuların bir arada oynaması durumuna da şu sözlerle değindi:

“Karşılaşmalarda birçok yeni oyuncunun kimseye hasar veremediğini ve hiçbir kimseyi öldüremeden oyundan elendiğini sık sık görüyoruz. Bize uzun zamandır oyuncular arasındaki seviye farkının bazı oyuncular için daha zorlu bir oyun deneyimi yaşattığını söylüyorsunuz. Bunu çözmek adına planımız hakkında konuşmaya hazırız.”

Pubg Oyuncuları Botlarla Eğitilecek!

Pubg, yeni sezonu olan 7. sezon ile birlikte artık yeni özelliğini kullanıma sunarak oyuncularını botlarla eğitmeye başlayacak. Oyuncuların eğitilmesi ile ilgilenecek olan bu botlar gerçek bir oyuncuymuş gibi tuzaklar kuracak, tuzaklara karşı koyacak ve saklanabilecek. Bu sayede Pubg oyuncuları, botlarla eğitilerek becerileri geliştirilecek.

Pubg Yeni Özellik

Oyuncuların hayatta kalma süresini uzatmak isteyen Pubg, artık bu yeni özellik ile bütün oyuncuları eğiterek becerilerini geliştirmelerinde katkı sağlayacak. Tecrübesiz oyuncular için altın değerinde olan bu özellik sayesinde oyuncular Battle Royale karşılaşmalarında yüksek performanslar sergileyebilecek. Böylelikle oyuncuların hayatta kalma süresi ve oyundan aldıkları zevk bir hayli artacak.

Ayrıca karşılaşmalarda yüksek performans gösteren oyuncuların botlarla karşılaşmayacağı da söylenenler arasında. Yani botlar sadece tecrübesiz oyuncuları eğitmek için gönderilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir