Ramazan Ayında 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır? | 1nciBlog
Kapat

Ramazan Ayında 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Anasayfa
İnternet Ramazan Ayında 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu açıklamasında ”Bakanlığımız ile operatörler arasında vardığımız mutabakatla operatörlerimiz, 81 milyon cep telefonu abonesine ramazanda 1’er GB interneti ücretsiz sağlayacak.” dedi. Bunun üzerine Ramazan ayı başlangıcında tüm operatörler 1 GB bedava internet kampanyasını uygulamaya başladı. Peki Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’da bedava 1 GB internet nasıl alınır? İşte bu sorunun cevabı yazımızın devamında.

Bütün operatörler Ramazan’da bedava 1 GB internet kampanyasını başlattıkları andan itibaren bu konu hakkında yeni bir ekleme yaptılar. Hangi operatöre sahip olursanız olun Ramazan ayının sonuna kadar 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir! – Telegram Grup Linkleri 2020

Ramazan 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Her operatör kendi müşterilerine bu kampanyaya farklı farklı katılma olanakları sunuyor. Biz aşağıda bütün operatörler yani Turkcell, Türk Telekom, Vodafone operatörleri için nasıl bedava 1 GB internet kazanacağınızı anlattık. Hangi operatörü kullanıyorsanız aşağıdan ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Turkcell Ramazan’da 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell kullanan kişiler 1 GB bedava internet kazanmak için Dijital Operatör uygulamasını indirebilir ya da aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayabilirler. Uygulamayı indiren kişiler uygulamaya giriş yaparak ilgili sekmeden kampanyaya katılabilirler.

Turkcell 1 GB bedava İnternet için tıklayın.

Türk Telekom Ramazan’da 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom kullanıcıları Ramazan’a özel 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirebilir ya da aşağıda verecek olduğumu bağlantıya tıklayabilirler. Türk Telekom, “Faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom müşterilerine, Ramazan boyunca geçerli 1GB internet hediye.” açıklamasında bulundu.

Türk Telekom 1 GB bedava internet için tıklayın.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone operatörü kullanıcıları bedava 1 GB internet kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir ya da aşağıda verecek olduğumuz bağlantıya tıklayabilirler. Bu kampanya 2020 yılının Ramazan Bayramı gününe kadar geçerlidir.

Vodafone 1 GB bedava internet kazanmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir