Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar Listesi 2020 | 1nciBlog
Kapat

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar Listesi 2020

Anasayfa
Teknoloji Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar Listesi 2020

Akıllı telefon almak isteyen kullanıcıların en çok önem verdiği hususlardan birisi de şarjının uzun gitmesidir. Bu yüzden sizler için şarjı en uzun giden akıllı telefonları derledik.

Akıllı telefon piyasasında birçok farklı türde akıllı telefon bulunuyor. Yeni bir akıllı telefon almak isteyen kişiler alacak oldukları akıllı telefonları birçok farklı kritere göre belirleyebiliyorlar. Bazı kişiler kamerası iyi olan akıllı telefonlara bazı kişilerse şarjı uzun süre giden akıllı telefonlara yönelir. İşte biz de bu yazımızda şarjı uzun giden akıllı telefonlara yönelen kişiler için telefon önerilerimizi paylaşacağız.

Akıllı telefon alırken pil mAh değerine bakmanız yeterli değildir. Alacak olduğunuz telefonda kullanılan pil türünün ne olduğuna da bakmanız gerekmektedir. Zira kaliteli bir pil türü kullanılmayan telefonların mAh gücü istediği kadar yüksek olsun yine şarjınız çabuk bitecektir. Bundan dolayı alacak olduğunuz telefonun pil türüne kesinlikle bakmanızı öneririz.

Şarjı Uzun Giden Telefonlar: Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31

5000 mAh pil gücüne sahip Samsung Galaxy A31, günlük hayatınızda sizi yüz üstü bırakmaz. Pil gücü ve aynı zamanda diğer donanım özellikleri ile de dikkat çeken A31 aynı zamanda hızlı şarj özelliğini de bünyesinde bulunduruyor. 15W hızlı şarj özelliği ile telefonunuzu çok kısa bir zamanda şarj ederek tekrar kullanabilirsiniz.

Şarjı Uzun Giden Telefonlar: Xiaomi Redmi 8A

Xiaomi Redmi 8A

Li-Po pil türüne ve 5000 mAh pil gücüne sahip Xiaomi Redmi 8A bir fiyat performans telefonudur. Günlük hayatınızda sizi üzmeyecek olan bir pil gücüne sahiptir. Bu telefonu pil gücünü önemseyen kişiler alabilir ancak oyun oynamak için pek ideal bir telefon olduğunu söyleyemeyiz.

Şarjı Uzun Giden Telefonlar: Samsung Galaxy M20

Samsung Galaxy M20

Şarjı Uzun Giden Telefonlar: Oppo Realme 6 Pro

Oppo Realme 6 Pro

Şarjı Uzun Giden Telefonlar: Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi’nin son günlerde çok beğenilen telefonlarından birisi olan Redmi Note 8 tam bir fiyat performans telefonu. Hem şarjı uzun süre giden hemde oyun performansı olarak gayet iyi bir şekilde kendini gösteren bu telefon diğer donanımsal özellikleri ile de kullanıcılarını mutsuz etmiyor.

“Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar Listesi 2020” üzerine 1 yorum

  1. Ahmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir