Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası Nedir? Güncel!
Kapat

Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası Nedir? Güncel!

Anasayfa
Güncel Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası Nedir? Güncel!

Show TV Whatsapp ihbar hattı numarası nedir? İşte bu yazımızda Show TV Whatsapp ihbar hattı numaralarını veriyoruz.

Günümüzde teknolojinin hızlı gelişiminden televizyon kanalları da başarılı bir şekilde yararlanıyor. Eskiden televizyon kanalları haber içeriği üretebilmek için kendilerine özel ekipler oluşturuyorken günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte Whatsapp ihbar hattı numaraları oluşturdular ve kullanmaya başladılar. Whatsapp ihbar hattını kullanmaya başlayan ilk televizyon kanalları arasında bulunan Show TV 2018 yılında bir karar alarak ihbar hattı numarasını 2 adede çıkardı.

Herkes Whatsapp ihbar hattını kullanarak haber niteliği taşıyan bir görüntüyü Show TV’ye kolayca gönderebilir. Olmaz olmaz demeyin Whatsapp ihbar hattına gönderdiğiniz görüntü bir bakmışsınız akşam haberlerinde televizyonda yayımlanmış. Bu yüzden elinizde bulunan haber nitelikli görüntüyü Whatsapp ihbar hatları sayesinde televizyona taşımalısınız. Peki Show TV Whatsapp ihbar hattı numarası nedir? Gelin sizleri fazla sıkmadan hemen bu sorunun cevabını verelim.

Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası Nedir?

Show TV Whatsapp ihbar hattı numarası

Biraz önce sizlere belirtmiş olduğumuz gibi Show TV’nin 2 adet Whatsapp ihbar hattı numarası bulunmakta. İşte Show TV Whatsapp ihbar hattı numaraları;

  • 0536 266 90 00
  • 0536 266 90 02

Yukarıda sizlere vermiş olduğumuz Show TV Whatsapp ihbar hattı numaralarını kullanarak elinizdeki görüntüleri kolayca Show TV ekranlarına gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir