Starbucks Uygulaması İle Ücretsiz Kahve Kazanın!
Kapat

Starbucks Uygulaması İle Ücretsiz Kahve Kazanın!

Anasayfa
Nasıl Yapılır? Starbucks Uygulaması İle Ücretsiz Kahve Kazanın!

Starbucks’da ücretsiz kahve içebileceğinizi biliyor muydunuz? Starbucks uygulaması ile ücretsiz kahve kazanmayı bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Starbucks’daki kahve fiyatlarının birazcık pahalı olduğunu hepimiz biliyoruzdur 🙂 . Ancak Stabucks’ın yeni kampanyası olan ücretsiz kahvenin nasıl kazanılacağını hepimiz bilmiyor olabiliriz. Bu yüzden sizlere Starbuck uygulaması ile nasıl ücretsiz kahve kazanabileceğinizi anlatacağız. Ama tabi ki ilk önce Starbucks uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Aşağıda hem Android hem de İOS kullanıcıları için uygulamanın bağlantısını paylaştık.

Starbucks uygulamasını indirdiyseniz hemen nasıl Starbucks uygulaması ile ücretsiz kahve kazanılır anlatmaya başlayalım.

Starbucks Uygulaması ile Nasıl Ücretsiz Kahve Kazanılır?

Starbucks uygulamasını yükledikten sonra uygulamayı açın ve istenilen bilgileri girerek giriş yapın. Daha sonra ise şu adımları takip edin:

  • Sol taraftaki menüden “Starbucks Card” seçeneğine tıklayın.
  • Gelen ekranda görmüş olduğunuz yükle seçeneğini seçin.
  • Daha sonra ücretsiz kahve kazanabilmek için Starbucks hesabınıza 15₺ yükleyin.
  • 15₺ yükledikten sonra Starbucks ücretsiz kahvenizin hesabınıza tanımlandığını göreceksiniz.

Peki Starbucks ücretsiz kahve hakkı nasıl kullanılır? Gelin hemen anlatalım.

Starbucks Ücretsiz Kahve Hakkı Nasıl Kullanılır?

Starbuck uygulaması ile kazandığınız ücretsiz kahveyi kullanmak için Starbucks mağazasına gittiğiniz zaman oradaki çalışana ücretsiz kahvenizin olduğunu söylemelisiniz. Daha sonra uygulamanızı açın ve tekrar “Starbucks Card” seçeneğine gelin ve “Ödeme Yap” seçeneğini seçin. Karşınıza bir karekod çıkacaktır bu karekodu çalışana gösterin. Çalışan karekodu okuttuktan sonra artık ücretsiz kahvenizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir