Stranger Things Eleven'ın Gerçek İsmi Nedir? | 1nciBlog
Kapat

Stranger Things Eleven’ın Gerçek İsmi Nedir?

Anasayfa
Dizi önerileri Stranger Things Eleven’ın Gerçek İsmi Nedir?

Bir Netflix dizisi olan Stranger Things’in ana karakterlerinden Eleven’ın gerçek ismi nedir? İşte yazımızda bu soruya cevap vereceğiz.

Netflix günümüzde popüler olan bir film ve dizi izleme platformudur. Bu platformda popüler olan dizilerden birisi de Stranger Things dizisidir. Peki çoğu kişinin merak ettiği gibi Stranger Things dizisindeki Eleven’ın gerçek ismi nedir? Stranger Things’in baş karakterlerinden biri olan Eleven’ın gerçek ismi Millie Bobby Brown’dur. Peki Millie Bobby Brown kimdir? Gelin sizlere Millie Bobby Brown hakkında kısa bir bilgi verelim.

Millie Bobby Brown Kimdir?

Millie Bobby Brown

19 Şubat 2004 tarihinde doğan Millie Bobby Brown İspanya’nın Malaga şehrinde doğdu. Kelly ve Robert Brown çiftinin çocuğu olan Millie Bobby Brown’un Paige adında ablası, Charlie adında abisi, Ava adında da küçük bir kız kardeşi vardır. Şimdi gelelim asıl merak edilen konuya. Millie Bobby Brown’un oyunculuk kariyeri nasıl başladı?

Millie Bobby Brown’un Oyunculuk Kariyeri

Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown Netflix’de Stranger Things dizisinde canlandırmış olduğu Eleven karakteri ile tanınmaya başlamıştır. Kısa süre içerisinde geniş kitlelerce tanınıp sevilmeye başlamıştır. Stranger Things dizisinin haricinde NCIS, Modern Family, Grey’s Anatomy gibi dizilerde de rol almıştır.

Millie Bobby Brown’un Instagram Hesabı Nedir?

Strabger Things dizisinde rol almış olan Millie Bobby Brown’ın Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Millie Bobby Brown

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir