Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek? - 2018
Kapat

Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek? – 2018

Anasayfa
Bilgisayar Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek? – 2018

silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? Telefonda silinen fotoğrafları nasıl geri getirerbiliriz? Bu soruların cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

Sizde mi telefonunuzdaki fotoğrafları yanlışlıkla sildiniz? Silinen fotoğrafları kurtarmak için ne yapmanız gerektiğiniz bilmiyor musunuz? Hiç korkmayın doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere telefonunuzda silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Neyse fazla uzatmadan hemen konumuza geçelim.

Telefonunuzdaki silinen fotoğrafları geri getirmek için birçok yöntem mevcut. Ben bu yazımda sizlere 2 tane uygulama önereceğim. Bu uygulamaları kullanarak telefonunuzdaki silinen fotoğrafları geri getirebileceksiniz. Üstelik kullanımı da çok kolay! Ayrıca çok yakın bir zamanda farklı yöntemler de anlatacağım. Bu yöntemlere en kısa zamanda yine bu adresten ulaşabileceksiniz. Hadi şimdi konumuza dönelim.

Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek

1-DiskDigger Photo Recovery:

DiskDigger Photo Recovery

DiskDigger uygulaması hafıza kartınızdan veya ana bellekten silinen fotoğrafları geri getirebilir. Üstelik cihazınızı rootlamanız da gerekmez. Bir fotoğrafı yanlışlıkla sildiyseniz veya hafıza kartınızı biçimlendirdiyseniz DiskDigger bu fotoğrafı bulabilir. Uygulamanın bazı özellikleri:

  • Cihazınız rootlu değil ise silinen fotoğraflar için daha dar kapsamlı bir arama yapılır.
  • Cihazınız rootlu ise silinen fotoğraflar tüm cihazda aranabilecek bu sayede daha iyi bir sonuç elde edebileceksiniz.
  • Bulduğunuz fotoğrafları yeniden telefonunuza kaydedebileceksiniz.

2-Silinen Fotoğrafları Geri Getirme:

silinen fotoğrafları geri getirme

Bu uygulama ile fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Ancak fotoğraflarınızın kalitesi eskisi kadar iyi olmayabilir. Eğer fotoğrafların kalitesi sizi rahatsız edecekse bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye etmem. Uygulamayı indirmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Uygulamanın bazı özellikleri:

  • Cihazınızı rootlamanız gerekmez. Ancak daha iyi bir performans için cihazınızı rootlamanız iyi olacaktır.
  • Silinen fotoğrafları bulduktan sonra geri yükleyebilirsiniz.
  • İnternet gerektirmez.

Silinen fotoğraflarınızı kurtarmak için yazmış olduğum uygulamalardan herhangi biri işinizi görecektir. Tek yapmanız gereken ikisinden birini seçmek ve indirmek.

Bu yazımda sizlere “silinen fotoğrafları geri getirmek” konusu hakkında bir yazı yazdım. Umarım faydalı bir bilgi olmuştur. Bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Eğer fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız sizin için hazırlamış olduğumuz “Mobil İçin En İyi 7 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması” adlı yazımıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Sunmuş olduğum uygulamalar en iyi uygulamalardan birkaçıdır.

“Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek? – 2018” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir