Telefondan Photoshop Nasıl Yapılır? - Güncel! | 1nciBlog
Kapat

Telefondan Photoshop Nasıl Yapılır? – Güncel!

Anasayfa
Android Telefondan Photoshop Nasıl Yapılır? – Güncel!

Photoshop genellikle bilgisayardan kolayca yapılabilir. Peki ya telefondan photoshop nasıl yapılır? İşte bu yazımızda tam da bu konuyu anlatacağız.

Günümüzde bilgisayarlar için tasarlanmış olan Adobe Photoshop uygulaması ile herkes istediği gibi fotomontaj yapabiliyor. Ancak bilgisayar kullanmayan ya da bilgisayardaki photoshop uygulamalarını karmaşık ve can sıkıcı bulan kişiler telefondan photoshop nasıl yapılır onu araştırmaya başlıyor. Çünkü telefondan photoshop yapmak bilgisayara nazaran daha kolaydır. Peki gelin sizlerin de çokça merak etmiş olduğu “telefondan photoshop nasıl yapılır?” sorusunun cevabına birlikte bakalım.

Öncelikle telefondan photoshop yapmak için Handy Photo adlı uygulamayı indirmelisiniz. Aşağıda Handy Photo güncel sürüm indirme linkini sizlerle paylaşacağız.

Handy Photo Nedir?

Handy Photo telefondan photoshop yapmanızı sağlayan yardımcı bir uygulamadır. Handy Photo ile birçok şeyi yapmanız mümkün. Handy Photo ile yapabileceklerinizi sıralayacak olursak;

  • Fotoğraflarınızdaki istemediğiniz ayrıntıları yok edebilirsiniz.
  • Fotoğrafınızdaki belli bir objeyi başka bir tarafa taşıyabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızdaki bir objeyi klonlayabilirsiniz.
  • Belli bir görseldeki nesneyi keserek başka bir görsele ekleyebilirsiniz.

Bu ve birçok özelliği Handy Photo uygulaması ile kullanabilirsiniz. Peki bu özellikleri nasıl kullanacağız? Sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim 🙂 . gelin sizlere bu özellikleri nasıl kullanacağınızı kısaca anlatayım.

Fotoğraftaki Bir Nesne Nasıl Silinir?

Bir fotoğrafındaki istemediğiniz nesneler olabilir. Bu nesneleri Handy Photo uygulaması sayesinde kolayca silebilirsiniz. İstemediğiniz nesneleri silmek için sizlere birazdan indirme linkini verecek olduğumuz Handy Photo uygulamasını indirip kurun. Daha sonra Handy Photo uygulamasını açın. Sizleri şöyle bir ekran karşılayacaktır;

Telefondan Photoshop Nasıl Yapılır

Daha sonra “gallery” butonuna tıklayarak photoshop yapacağınız fotoğrafı seçin. Mesela ben bir tane seçtim;

Handy Photo

Daha sonra sağ üst köşede bulanan simgeye tıklayın ve buradan da “Move me” seçeneğini seçin. Karşınıza şöyle seçenekler çıkacaktır.

Telefondan Photoshop Yapmak

İşaretle göstermiş olduğum seçeneği seçerek silmek istediğiniz nesneyi boyayın ve hemen kenarda beliren seçeneklerde aşağıda göstermiş olduğum seçeneği seçin.

Handy Photo

Son olarak ise yine aşağıda sizlere belirtmiş olduğum seçeneği yani “opaklık” seçeneğini seçerek %0 olarak ayarlayıp sağ üstten fotoğrafı kaydedin.

Handy Photo

Artık istemediğiniz nesneyi fotoğraftan silmiş olacaksınız 🙂 .

Photoshop

Peki Handy Photo apk nasıl indirilir? Gelin hemen indirme linkini sizlerle paylaşalım.

Handy Photo V2.3.10 Apk İndir

Aşağıdaki “Apk İndir” butonuna tıklayarak Handy Photo uygulamasının en güncel sürümlü apksını ücretsiz ve reklamsız bir şekilde indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Hepsi bu kadardı. Kafanızda bir soru işareti kaldıysa aşağıdaki yorum kısmından sormakta çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir