The Forest Hileleri Nasıl Yazılır? (Güncel!)
Kapat

The Forest Hileleri Nasıl Yazılır? (Güncel!)

Anasayfa
Oyun The Forest Hileleri Nasıl Yazılır? (Güncel!)

Hayatta kalma oyunu severlerin göz bebeği olan The Forest ilk olarak 30 Mayıs 2014 tarihinde erken erişim ile piyasada boy gösterdi. Daha sonra 30 Nisan 2018 tarihinde tam sürümü yayımlanarak Steam’de 35TL fiyatla satılmaya başlandı.

The Forest oyununu tek başınıza oyayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da oynayabilme lüksüne sahipsiniz. Kısacası The Forest oyunu şuanda oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Peki The Forest hileleri nelerdir ve The Forest hileleleri nasıl yazılır? Hadi gelin bu soruların cevabına bir bakalım.

The Forest Hilelerini Nasıl Yazacağım?

The Forest hilelerini vermeden önce hileleri nasıl yazacağınızı size kısaca anlatayım:

İlk önce oyunun ana sayfasına girip DEVELOPERMODEON yazın ve oyuna giriş yapın. Oyun açıldıktan sonra F1 tuşuna basın sol üstte yazı kısmının açıldığını göreceksiniz. Altta size vermiş olduğumuz kodlardan istediğinizi bu yazı kısmına yazın ve ENTER tuşuna basın. Hepsi bu kadar :).

The Forest Hileleri (Şifreleri):

İşte en güncel The Forest hileleri:

 • loghack on/off : Eğer size de odun toplamaktan gına gelmişse loghack on kodu kesinlikle kullanmalısınız. Bu kodu kullandıktan sonra sınırsız sayıda odununuzun olduğunu göreceksiniz. Bir süre sonra odunlara artık ihtiyacınız kalmaz ise hileyi kapatmak için loghack off kodunu kullanabilirsiniz.
 • speedyrun on/off : Eğer hızlı koşmak istiyorsanız speedyrun on kodunu kullanabilirsiniz. Hız hilesini kapatmak içinse speedyrun off kodunu kullanmanız yeterlidir.
 • addallitems on/off : Eşya toplamak size sıkıcı geliyorsa addallitems on kodunu kullanarak keycard hariç bütün eşyalara sahip olabilirsiniz. Hileyi kapatmak içinsse addallitems off kodunu kullanabilirsiniz.
 • godmode on/off : Eğer siz de sürekli ölmekten ya da karakterinizin yorulmasından sıkıldıysanız bu kod tam size göre!
 • spawnenemy : Eğer oyunda biraz aksiyon yaşamak istiyorsanız bu kodu kullanmalısınız. Bu kod ile yanınıza istediğiniz yaratağı çağırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey spawnenemy yazdıktan sonra çıkan yaratık kodlarınızdan istediğiniz yaratığın kodunu spawnenemy kodundan sonra yazarak ENTER tışuna basmak.
 • buildhack on/of : Yapı kodu

Yukarıda sizlere vermiş olduğumuz hileler oyunun içinde kullanılan hilelerdi. Bir de oyun başlamadan önce kullanabileceğiniz hileler var. Bu hileleri sizler için aşağıda sıraladık:

 • ironforest : Bu hile ile yapmış olduğunuz yapılar saldırıya uğrasa bile asla yıkılmaz.
 • rawmeatmode : Eğer oyunda zorlanmak istiyorsanız bu kodu kullanabilirsiniz. Bu kodu kullandıktan sonra bir kere dahi ölseniz kaydınız tamamen silinir.
 • meatmode : Aktif olan bütün hileleri kapatmayı sağlar.
 • veganmode : Bu hile oyundaki yaratıkların sadece gece olunca ortaya çıkmasını sağlar.
 • regrowmode : Bu hile ile ormanda kesilmiş olan ağaçların yeniden çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir