Trendyol'da 20 TL Değerinde Bir Ürünü Bedavaya Alabilirsiniz! | 1nciBlog
Kapat

Trendyol’da 20 TL Değerinde Bir Ürünü Bedavaya Alabilirsiniz!

Anasayfa
Nasıl Yapılır? Trendyol’da 20 TL Değerinde Bir Ürünü Bedavaya Alabilirsiniz!

Hemen hemen herkes en az bir kere Trendyol’u duymuş ya da Trendyol’dan alışveriş yapmıştır. İşte bu yüzden birazdan sizlerle Trendyol’da 20 TL değerinde bir ürünü nasıl bedavaya alabileceğinizi anlatacağız.

Trendyol popüler satış sitelerinden birisidir. Trendyol’da hemen hemen her türden ürünü kolayca bulabilir ve uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Bu nedenle çoğu kişi Trendyol’u tercih ediyor. Ancak hepimizin de bildiği gibi Hepsiburada ve N11 gibi firmalar daha çok tercih edilmekte. Bu yüzden Trendyol arada bir yeni kampanyalar yaparak müşteri memnuniyetini arttırmayı planlıyor. İşte bu kampanyalardan sadece biri olan 20 TL değerinde bir ürünü ücretsiz olarak satın alabileceğiniz Trendyol cüzdan hediyesi kampanyasıdır.

Aşağıda sizlere anlatacak olduğumuz adımları uyguladığınız taktirde 20 TL değerinde bir cüzdan bakiyesi hediye olarak size gelmiş olacaktır.

Trendyol 20 TL Değerinde Ürün Nasıl Bedava Alınır?

Trendyol’da 20 TL değerinde bir çek kazanmanız için ilk önce Trendyol Mobil uygulamasını indirmeli ve bir hesap açmalısınız.

Uygulamayı indirip hesabınızı açtıktan sonra “hesabım” kısmından telefon numaranızı girin. SMS olarak size bir doğrulama kodu gelecektir. Telefon numaranızı doğruladıktan sonra Trendyol cüzdanınıza 20 TL bakiye hediye olarak yüklenecektir.

Başka bir konuda görüşmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir