Twitter Eski Görünüme Nasıl Geçilir?
Kapat

Twitter Eski Görünüme Nasıl Geçilir?

Anasayfa
Sosyal Medya Twitter Eski Görünüme Nasıl Geçilir?

Twitter eski görünüme nasıl çevirebilirim? Eski Twitter görünümüne nasıl geçilir? Yazımızda bu sorularınızın cevabını vereceğiz.

Twitter düzenli bir şekilde güncelleme alan bir sosyal medya platformudur. Geçtiğimiz günlerde Twitter yine yeni bir güncelleme yaparak kendi görünümünü yani arayüzünü değiştirdi. Bu güncelleme bazı Twitter kullanıcıları tarafından çok sevilip ilgi gördü ama bazıları tarafından da hiç beğenilmedi.

Kullanıcıların Twitter’ın bu görünümünü beğenmemesinin birçok nedeni olabilir ancak eminim ki bu görünümün beğenilmemesinin en büyük nedeni güncelleme sonrasında Twitter kodlarının sistemde çalışmıyor olmasıdır. Bu yüzden Twitter’da takipçi kazanmak isteyen kullanıcılar yeni güncellemeyi hiç beğenmedi ve eski Twitter görünümüne geçmek istedi.

Peki ama nasıl Twitter eski görünüme geçilir ki? Dilerseniz fazla uzatmayalım ve anlatalım.

Eski Twitter Görünümüne Nasıl Geçilir?

Twitter’ı eski görünümüne döndürmek için ilk yapmanız gereken şey Google Chrome uzantılarından biri olan GoodTwitter uzantısını tarayıcınıza eklemektir.

GoodTwitter uzantısını kurmak için ilk önce buraya tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

Twitter Eski Görünüme Nasıl Geçilir?

Bu sayfada “Chrome’a ekle” butonuna tıklayarak GoodTwitter uzantısını tarayıcınıza ekleyin. Daha sonra Twitter hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra göreceksiniz ki eski Twitter görünümü geri gelmiş :).

Eski Twitter Görünümü

Peki daha sonra istediğimizde Twitter’ın yeni görünümüne nasıl geri döneceğiz? Bu sorunun cevabı çok basit.

Yeni Twitter görünümüne geçmek için tek yapmanız şey sağ üstte bulunan GoodTwitter simgesine sağ tıklayarak “Chrome’dan kaldır” seçeneğini seçmek. Artık yeni Twitter görümüne dönmüş olacaksınız.

Twitter Yeni Görünümü

Hepsi bu kadardı. Umarım yazımız sizler için faydalı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir