Twitter Takipçi Arttırma Teknikleri 2020
Kapat

Twitter Takipçi Arttırma Teknikleri 2020

Anasayfa
Sosyal Medya Twitter Takipçi Arttırma Teknikleri 2020

Günümüzde her sosyal platformda olduğu gibi Twitter’da da takipçi arttırmak isteyen birileri olabilir. Peki Twitter takipçi arttırma nasıl yapılır? Twitter takipçi arttırma teknikleri nelerdir?

Günümüzde Twitter çokça kullanılan bir sosyal medya platformudur. Bu bakımdan belirli bir kitleye hitap etmek amacıyla insanlar Twitter’ı da tercih edebiliyor. Yani Twitter’da takipçi arttırmak isteyebiliyorlar. Bu nedenle Twitter takipçi arttırma teknikleri hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorlar. Hiç merak etmeyin birazdan sizlerle Twitter takipçi arttırma tekniklerinin tüm püf noktalarını anlatacağım.

Sizlere birazdan anlatacağım teknikleri uygulayarak günde 400 takipçiye kadar takipçi kasabileceksiniz. Dilerseniz sizleri daha fazla oyalamayayım ve hemen Twitter takipçi arttırma tekniklerini anlatmaya başlayalım.

Twitter Takipçi Arttırma Yöntemleri

Twitter’da takipçi arttırmanızı sağlayacak birçok yöntem mevcut. Bu yöntemleri şu alt başlıklar altında ele alabiliriz;

1-Ana Sayfadaki Tweetleri Beğenme:

Twitter hesabınızın ana sayfasında insanların atmış olduğu tweetleri beğenmek sizlere takipçi kazandırır. Çünkü bazı Twitter kullanıcıları sayfa akışındaki bazı tweetlerin “beğenenler” kısmına girerek oradaki kişileri takip edebiliyorlar. Böylelikle siz de bundan faydalanarak bu kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Şayet siz de bu kullanıcıyı geri takip etmezseniz sizi takipten çıkarabilir. Bu yüzden sizden sizi takip eden kullanıcıları takip etmelisiniz. Yani takibe takip yapmalısınız.

Unutmayın! Twitter’da takipçi kasmak istiyorsanız takibe takip yapmalısınız. Ancak bu şekilde takipçi arttırabilirsiniz.

Şunu da belirtelim ki “Twitter kodları 2020” yazımızdaki Twitter kodları ile otomatik olarak beğeni, takip, takipten çıkarma ve mesaj atma işlemlerini yapabilirsiniz.

2-Tweetleri Beğenen Kişileri Takip Edin:

Ana sayfanıza düşen bir takım tweetler vardır. Bu tweetlerden fazla beğeni alanların “beğenenler” kısmına girerek buradan tweeti beğenen kişileri takip edin. Çok geçmeden sizi geri takip edeceklerdir. Siz de böylelikle takipçi kazanmış olacaksınız. Ama burada da dikkat etmeniz gereken bir kural var. Verimlilik açısından erkekler erkek kullanıcıların tweet beğenilerini, kadınlar da kadın kullanıcıların tweet beğenilerini takip ederlerse daha çok verim alırlar. Bu hususa dikkat ederek alacağınız takipçi sayısını arttırabilirsiniz.

Şimdi gelelim diğer bir Twitter takipçi kasma tekniğine.

3-Retweet Gruplarına katılın:

Twitter’da etkileşim açısından retweet kazanmak önemlidir. Bu yüzden retweet kazanmak ve etkileşiminizi arttırmak için RT gruplarına katılın. Bu grupları Twitter’da arama kısmına “RT grubu” yazınca grup sahipleri aracılığı ile katılabilirsiniz.

Retweet grupları ile etkileşiminizi arttırarak Twitter’da takipçi sayınızı ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

4-Fav ve Ment Gruplarına Katılın:

Aynı retweet gibi fav ve mentler de Twitter’da etkileşim için çok önemlidir. Tıpkı RT gruplarına katılmış olduğunuz gibi fav ve ment gruplarına da arama kısmına “Fav grubu” ya da “Ment grubu” yazıp aratarak grup sahipleri aracılığı ile gruplara girip etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Yani kısacası ne kadar fazla etkileşim o kadar fazla takipçi 🙂 .

Şimdilik anlatacak olduğumuz Twitter takipçi arttırma yolları bu kadar. Daha fazlası güncel teknikler geldikçe yazımıza eklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir